» »

Novi detonatorji 4 (23.10)

Novi detonatorji 4 (23.10)

BendeR ::

Je mogoče kdo zasledil kaki test o zmogljivosti teh "novih" driverov??:D

tejo ::

Testov ne najdem, lahko pa ti povem število točk v 3D Mark 2001:
2246 točk (22.50)
2238 točk (23.10)

Trenutno nimam naložene niti ene igre (niti pasjanse ne), zato ne vem, kako se obnesejo (v igrah).

3LeR. ::

Mene sam zanima če v teh detonatorjih dela osveževanje v openGL u na več k 60hz ker jst mam še zmer 12.41 ker so edni v katerih mi dela ql

Izi ::

3LeR.
Osveževalne frekvence se vedno nastavijo na 60 Hz ko namestiš nove driverje, tako da to nima nič veze z verzijo driverjev.
Te nastavitve so zapisane v registerju in obstaja majhen programček, ki ga vsi uporabljamo da z njim nastaviš željene frekvence osveževanja za DirecX in OpenGL.

Najdeš ga tukaj:
http://www.planetquake.com/ztn/nvreffix/
Imenuje se:
Windows 2000/XP NVidia Refresh Rate Fix
:\

ABX ::

Glede refresh-a

Jaz sem zadevo rešil tako da sem inštaliral pravilni driver za Monitor, od takrat naprej vsi driverji delajo super.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Aljo1 ::

Ko ste že pri detonatorjih. Zaenkrat še živim z RIVA TNT2 32MB na winME, pa me zanima če je kdo kaj testiral novejše driverje. Kateri so vredu, če je sploh kaka razlika.
BTW: Kot je rekel ABX, nastavite pravilen monitor pa ne bo problema z osveženjem

ABX ::

APJ: Optimizacija za TNT2 je končala že dolgo od tega. Zdaj se ne spomnem več vendar mislim da zadnji uporabni driverji so bili 6.xx, vsi novejši so bolj počasni.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Detonator 40.41 XP drivers

Oddelek: Strojna oprema
452163 (1105) PassTrough
»

Vpršanje glede gonilnikov za Radeona 8500?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141313 (1134) Kriko
»

Solder of Fortune v Win2k

Oddelek: Igre
61145 (1070) TomazXXX
»

novi detonatori 11.00

Oddelek: Zvok in slika
251628 (1186) tejo
»

Abit KT7-Raid in AGP???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91493 (1323) ijatebi

Več podobnih tem