» »

Prošnja: Kritika LordNinje

Prošnja: Kritika LordNinje

Ziga Dolhar ::

Tole je namenoma postano v 'Ložo' :D.

Torej, želim si kritike (in ne kritiziranja :))) na račun mene, mojih novičk ter stila. Kaj vas moti, kaj naj izboljšam.

In ne, "Klik!"-a se ne bom (še) znebil :]

Hvala vsem!

ChiefThunder ::

Ob prebiranju novic (tvojih ali netvojih), me nič ne zbode v oči, tko, da tvojemu pisanju nimam nič za očitat... če boš tko pisal še v bodoče, bo čist kul...

v globjo analizo se pa ne mislim spuščat... :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

luni ::

men se zdi da se vcasih prevec trudis da bi izzvenel kul... mogoce pa je to tvoj stil :/
Artificial Intelligentia

undefined ::

Meni se zdi, da so zadnje čase posamezne novice preširoko napisane... (ne samo tvoje, tudi sylcerjeve in ostale). Poskusite napisati novico kratko in jadrnato, ter na koncu čimprej podat link... naj folk ostalo prebere na originalni strani... al ne? Možno je tudi, da se samo meni to dozdeva. ;)

tha_man ::

IceMan, men se tud nekatere novice zdijo malenkost predolge. Sicer pa ni krize. Aja LordNinja, 'klik' je čist kul 8-)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

SkIDiver ::

Ti sam piš novice še naprej tko kot si jih do zdej. Jim čist nč ne manka.

totimato ::

ja, kr tak ko do zaj. Meni je še všeč, če je stvar na dolgo napisana. Saj znam angleško, samo je bol luštno s svojem jeziku prebrat.

LordNinja, kuj na dolgo piši!

lp

totimato

Yohan del Sud ::

Kadarkoli preberem kako tvojo novico me zvije v črevah, potem dobim napad telesnih tekočin, zavre mi žolč, obrne se mi vranica, pocirozijo se jetra, ledvici zamenjata pozicijo, danka me noče več ubogati, srčne zaklopke grejo na svoje in pomodri mi jezik.

ABX ::

:)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

R0K ::

Yohan del Sud si že kaj razmišljal o samomoru ?

...mene tut nič ne moti.....čeprav so mogoče nekatere novice mal (pre)dolge....tko mal preveč razvlečene.....

Thomas ::

Če že ravno hočeš vedeti kaj je narobe s tabo - preveč si prizadevaš "vklopit" - premalo si originalen, nič nočeš štrleti ven. Tale topic ti je samo zato, da boš dobil informacije, kako biti še bolj - povprečen?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ziga Dolhar ::

luni: res je, želim izgledat profesionalen in kul. Če slednje ne morem biti v RL, sem lahko vsaj na netu. Oz., lahko vsaj poskušam biti tak :-).

Iceman: moje prve novice so bile v povprečju za polovico dolžine dandanašnjih, vendar sta me dve bwani zvlekla v temno sobo ter velela, naj pišem daljše. Drugače sta pa bila prijazna :-).
Ja, sicer mi je princip 'Zgodilo se je to pa to - Klik!' všeč, vendar nismo 'headlines page', ampak 'news page'. Polegh tega v zadnjem odstavku poskušam (včasih tudi ne) zapisati svoje osebno mnenje, če se le da čim bolj objektivno. Objektiva pa za moje pojme pri človeku ni možna. :|.

tha_man: Klik! Za tole si zaslužiš sladoled :].

totimato: res je. Zatorej danes poskušam kratke novice popolnoma objavit, ter zatorej ne dam 'Klik!'-a, pri daljših, recimo opisih ali razmišljanjih, pa se mi zdi greh vse skupaj 'prevajat', in raje napišem nekaj kratkega ter dodam Klik!.

Yohan del sud: so tako dobre al tako slabe? Drugače pa ti moram priznati odlično poznavanje biologije. :]

Hvala vsem. Keep replying! :]
https://dolhar.si/

Ziga Dolhar ::

Thomas. Prekleto prav imaš. Grrrrrrrr.

3LeR. ::

LordNinja: na te nimam nobenih pripomb kako pišeš sam zadnje čase opažam da novice niso več novice ampak članki... Cut the bullshit and get to the point!! Jst ne pridem na stran de bi 30 min bral sam novice..:\

tejo ::

Vsi pisuni novic bi lahko pisali bolj na kratko, ne samo LordNinja. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Festival računalništva

Oddelek: Loža
241503 (1008) Ziga Dolhar
»

za tržičane

Oddelek: Loža
161024 (796) chucki
»

Kdor ne toži, ni Američan, hej hej fej!

Oddelek: Novice / Matične plošče
91862 (1862) Ziga Dolhar
»

11. novembra se pazite

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
172235 (2235) teac
»

IE brez podpore za vsadke

Oddelek: Novice / Brskalniki
72028 (2028) Ziga Dolhar

Več podobnih tem