» »

Iščem PHP in MySQL stručkote

Iščem PHP in MySQL stručkote

rkasteli ::

Rabim nekoga ki dost obvlada PHP in MySQL da mi pomaga pr enih internetnih straneh.Del ni zajeban je dobr plačan sam sam ne zmorem vsega tko da če kdo rab kakšn tolar tko za zravn in obvlada zadevo pol nej se mi jav.Drugač pa večino gre za inštalacijo in prilagajanje raznih aplikacij.Plačilo je tam od 30 000sit za tiste simpl zadve k ti vzamejo kakšn dan dva,pa tja do 150 000sit za mal bolj komplicirane zaeve za katere porabš kakšn teden.Drugač pa iščem res nekoga ki ve za kaj se gre tko da mi ne bo treba ga učit,to se pravi da če se zmeniva da do enega roka nekaj naredi to pač naredi in me ne kliče vsakih 20 min katero tipko zdej napej prtisnt.
  • spremenil: rkasteli ()

TylerDurden ::

Kam te lahko kandidati kontaktirajo?
Let\'s make some soap ...

rkasteli ::

Hvala za vse ponudbe,sem našel primernega kandidata.Bom pa v roku enega do dveh mesecov,če bo šla zadeva s takim tempom naprej,potrboval vrjetno še enega tko da vsem tistim ki še nisem odgovoril se v kratkem slišimo.To drugo delo bo delo na domu tako da lahko mi pošljete sporočilo na privat če ste zainteresirani vendar pa je pogoj da imate hitro internetno povezavo to se pravi ADSL,KABELSKI INTERNET....
rkasteli


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletne storitve, z ali brez?

Oddelek: Izdelava spletišč
441997 (1467) amd64bit

Honorarno delo od doma z računalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411761 (10099) OwcA
»

Poučevanje

Oddelek: Loža
412507 (1208) OwcA
»

Obdavčeno študentsko delo pri pavzerjih.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
686196 (4774) klemen22
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997638 (5601) JanezekNovak

Več podobnih tem