» »

sesutje sistema

sesutje sistema

Kr nekdo ::

zdravo

ali je mozno da se sistem sesuje, ce pri pc zmanka stroma, oz da vrze ven varovalko, sem namrec v studentu in mi stalno vrze varovalko ven (so pac stari in hin kabli zgleda), ne vem kaj bi se lahko bilo druga ker graf. dela bp, rami so tut ok, proc dela, napajalnik je tut ok, tak da sm res brez ideje, se mi je pa to ze 1x zgodilo in sem nanovo posnel sistem in sedaj spet po priblizno 1 mescu isto. aja pa to da stroma sfali se zgodi parkrat na teden.

kaksen predlog

lp Branko

AnWar ::

kupi si napravo..."ne vem kok se imenuje"(baterijo.UPS)---glede ko ti zmanjka stroma...mas se nekaj casa da 30-60 minut da normalno ugasnes racunalnik.Pa mimgrede kompononete trpijo posebej pa disk.

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

sid911 ::

sem namrec v studentu in mi stalno vrze varovalko ven

kateri študentski?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Gwanaroth ::

Online UPS bo zate prava resitev...
Lights often keep secret hypnosis..

Kr nekdo ::

kake ma pa veze ker študentski?

no ja, maribor

farko ::

Pc ni v kritičnem stanju če ti vrže ven štrom.Bolj kritično je okoli modema oziroma s povezavo internet to se pa pol pošlihta počasneje imam izkušnje.
farko

sid911 ::

kake ma pa veze ker študentski?

no ja, maribor


ker mam v 4. domu v MB iste težave kot ti

poleg tega se mi je prejšnji teden povezava z netom sf*kala, kot sem ugotovil so se pojavile težave z mrežno na matični. lah da ma to kaj veze s tem?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

Pyr0Beast ::

Ponavad gredo najprej mrešne, še posebej, če različne faze ven vrže. (najcenejši) Ups košta okoli 10k varoval te bo (če nimaš neki UBER navito) okoli 10min minimalno 5. Tolk, da shraniš. Ker monitor maš? Flašo/LCD?
Ja, mrežna pa disk najbolj fašeta, ker nimata nevemkakšne zaščite.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Kr nekdo ::

trenutno mam še flašo za monitor, ampak grem v naslednjem tednu po lcd-ja, tak da upam da bo to pomagalo vsaj malo.

sej je po vseh študentih isto tle na gosposvetski, sm bil tut v 4. pa isto sranje

baje da tile stari monitorji požerejo goro štroma - al se motim?

včasih je že dost samo da nažgem monitor pa vrže varovalko ven, seveda dok pc dela

tak da še mal pa bom šel po 3fazni tok:D :D

lp

Pyr0Beast ::

flaša-monitor ma ogromen zagonski tok, tudi čez 16A (nekateri 21+)
Kolikor sem spoznan z napeljavo v študentskih domovih, je ponavadi tako, da ima vsaka soba eno varovalko (vsaj moglo bi bit), potem pa še ena skupna nahodniku itd. Kero varovalko pa vrže ven?, ker zdej je tako mal mrzlo obdobje > kaloriferji, radiatorji (kljub temu, da grejete na centralno). Drugače je pa napeljava sploh ni bila načrtovana za take porabike. (ena ali 2 luči v sobi max 0.5kW)
Goro štroma, jahhh Mam flašo, žre okoli 85W 19˝ lcd žre pa 20-40W 19. Gosposvetski ? Nekje blizu elektrotehnične?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toplotna črpalka in težave z glavnimi varovalkami (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8728494 (9950) energetik
»

okvara UPS-a

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7592 (472) Baja
»

Kratek stik ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71758 (1499) jest10
»

Faza in nula iz ločenih kablov

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
409106 (7511) BorutK-73
»

kabli prebijajo?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
228239 (7321) telexdell

Več podobnih tem