» »

tezave z nostalgijo (ThinkPad 390E)

tezave z nostalgijo (ThinkPad 390E)

muzičar ::

v solo smo dubil iz DURS-a ene 40 IBM-ovih ThinkPad-ov 390E... zdej driver-je smo posodobil v celoti use kar se rabim je bios za mamoplato in bios za graficno karto... problem je da ne morem download-at zadev iz IBM-ema ker neki sanja da nima ActveX-a ki seveda je gor ker ga tudi na M$ rabim... skratka zadeva je sledeca: kje bi dobil bios-a in navodila za posodobitev in kako bi spravil ThinkPad-a v red da bi lahko gledal filme gor (zdaj lahko gledam samo .3gp)... gor je pa 160MB ram-a...

Hvala

SepoX ::

Vse za dljat o 390E

Ko klikneš na file samo odkljukaj tist ibm dl manager - torej, da ga ne uporabiš.

muzičar ::

no supr ena tezava resena sam zdej pa kako spravt to masino v red da bojo lohk filmi gor laufal? ideje bi prosu al pa fajn bi blo ce ma gdo izkusnje s tem thinkpad-om

steev ::

Dej prodej ksnga. Kaj ti jih bo 40 ?? :O :| |O
:|

roli ::

To bi tudi mene zanimalo.AMpak napisal je,da so jih dobili v šolo.
http://www.r00li.com

muzičar ::

hh z veseljem bi sluzil denar tudi tako samo pravijo da je placa dovolj ;( drugace so namenjeni učencem... naj bi jih razstavljali ect. ampak glede na to da vidim dijake na tej soli, ki doma "popravljajo" racunalnike z brcanjem in kladivom jim teh prenisnikov nismo zaupal... sicer so bili pa na Durs-u tako prijazni da so nam dali samo 4 prenosnike v katerih je bil tudi ram:D zdaj si pa predstavljajte koliko truda smo morali porabiti da smo spacali skupaj 12 delujocih notesnikov in seveda ostali so na podstresju... drugace pa ne mi rect da ne vete kako bi lahko to uredil... namrec ne morem dobiti tocnih podatkov o graficni karti...

SepoX ::

ej lenuh, namest da kle tipkaš dej mal poguglej:\

NeoMagic® MagicGraph256AVTM 256-bit video for razor-sharp graphics with 2.5 MB Video RAM

To ti ne bo špilalo divx.

kixs ::

Zadeva je taka, da imas notri Pentium II 300MHz. Graficna tudi ni neka cvetka...

Naceloma se bi dalo zrihrati, da bi ti spilali DivX-i na nizki kvaliteti. Uporabi pa tale player : http://www.divx-digest.com/software/smooth_player.html in se malo poigraj z nastavitvami (predvsem z resolucijo).

Seveda moras imeti codeke instalirane!

LP

SepoX ::

Ni šans, grafika bi mogla met vsaj 4mb rama. Sem mel isto zadevo doma, pa se je skoz zatikalo.

muzičar ::

nc skrbet jst pogugljavam po 2 uri na dan... tocno vem da pravijo da ima zadeav 2.5MB samo stos je da mi je prelepa sandra povedala da naj bi imela 8MB... zato sm biu ubistvu zacuden da nocejo delat filmi... stos pa je da jst bi komot vrgu notr 16MB grafo samo je to ThinkPad in nima slot-a... al ma gdo idejo kako bi se dal se drugac te zadeve ker zadnje cajte opazam da je veliko nacinov za resevanje tezav z rac.

SepoX ::

Mogoče bi edin delalo, če probaš proc mal navit ali pa da daš novga not, samo mislim da je za tele MMC slote največji 333 al pa 366 MHZ celeron na voljo.

Jst sm mu tut ta laptop doma, pa sm ga raj prodal, ker mi ni in ni ratalo.

muzičar ::

Super no sej tega so mam tko da me zanima zdaj za koliko si ga prodal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ali so še ThinkPad tisto kar so bili?

Oddelek: Pomoč in nasveti
172240 (1800) jype
»

IBM ThinkPad serije Z

Oddelek: Novice / Ostale najave
184225 (3313) PrimozR
»

Finta s codeci!!

Oddelek: Zvok in slika
152197 (1832) Zoidberg
»

Gledanje filmov-zašteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
101303 (1039) sidney
»

avi codecs

Oddelek: Zvok in slika
51688 (1552) hot-stuff

Več podobnih tem