» »

Gledanje filmov-zašteka

Gledanje filmov-zašteka

manijakk ::

Ko gledam film mi večkrat zašteka da lahko samu še resetiram mašino.
Zamenjal sem že windowsw in več playerjev za gledanje filma, pa ni nič bolš, tudi divx sem že vse sorte probu.
Mam pa precej močno mašino taku da to ni problem.
Uporabljam pa IBM trdi disk 40GB.
  • premaknil: alien-w ()

undefined ::

Presedlaj na Windows 2000 Pro.

BoGo ::

A je mogoce napaka v filmu? Poskusaj si instalirati DivX anti-freeze. Link do njega najdes na spletni strani www.divx-digest.com pri softwareu

undefined ::

Če tip napiše, da mu zamrzne mašina, potem to ni nek preprosti divx-freeze.

ferjan ::

problem je v:

- preslabem napajalniku
- zanič memoriji


lp,:\

manijakk ::

Sem probu win 2000 in xp pa je isto zdej mam spet win98se. antofreeze sem tud probu pa tud napajalnik mam 300W in ram je tud dober!
Sem pa zadnč nesu rač na servis pa so mi dal gor NIMO Pack pa je vse lepo delal pa plačov sem 5000 SiT.
Zdej sem rač formatirov in dal spet gor NIMO Pack 5 verzijo 8(najnovejši) pa ne dela, sploh ne požene filma.
Baje da morm da še en program od grafične gor pa ne vem kater mogoče kdo od va ve. (ne bi rad spet 5000 SiT da za to).

Grafična: GeForce 4 MX440 64MB DDR RAM.

TylerDurden ::

Če bi jst za vsake nimote, ki sem jiih inštaliru dobil 5k sit, bi bil že napol milijonarja.

Nimo inštalirej ali verzijo 7 ali verzijo 9, samo 8 ne.

Torej version 5 bulid 7 ali v5 build 9.
Let\'s make some soap ...

astras ::

ja ne mores kr celega nimota gor dat no
dej gor 5.02 codec, ac3, xvid, pa bs player si dol
potegni pa ti bo laufalo, mogoce sem se kak codec pozabo napisat, najprej to probaj

lp

manijakk ::

P a sej glh to je fora jest sem probov milijon divx sigurno pa ni nč delalo zmerej je štekalo. Pol ko so mi na sevisu gor dali nimota je pa delalo. Zdej pa ne vem zakaj mi sploh ne požene filma ko dam gor cel nimo pack.
Pa še nejki mam media player 9.0. direkt x 9. Skratka vse najnovejše tud grafične gonilnike.

astras ::

poslusaj, ni hec v tem da mas ti vse najnovejse driverje in tako naprej. ne pasejo vsi codeki vsem, isto je s filtri, moras met tocno dolocene codeke in filtre, ker se med sabo tepejo, zaradi tega ti to dela! ti si lepo potegni dol nimota (ceprav NIMO sucks - bolje posamezne filtre) in bs player in si zinstaliraj samo tisto kar sem ti zgoraj rekel. ce sem kaj pozabil res ne vem, ampak dodas se zmeraj lahko brez da bi uninstalal. probaj to pa bos videl, mora laufat, ce mas procesorcek in masinco dosti dobro to MORA delat!!!

lp

sidney ::

Povezava do nimo codec packa. V njem najdete vse zeljene codece.
http://www.divx-digest.com/software/nim...
Pa paste na warning
WARNING !!!
There is an INCOMPATIBILITY with the "TFM Audio Filter v1.0 beta 7" and the Morgan Multimedia Stream Switcher 0.95, DO NOT Install them together, chose one of them only if needed
Do not chose the G400 Filter if you do not have G400 graphic cards
Do not install the Bicubic Resizer Filter id you do not have any problem about video upside-down.
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sedem kodekov pod drobnogledom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
262434 (1964) Mavrik
»

Worms World Party in NIMO

Oddelek: Igre
8861 (807) jRk0
»

Finta s codeci!!

Oddelek: Zvok in slika
152182 (1817) Zoidberg
»

Nimo Pack mi pokvari MEDIA PLAYER

Oddelek: Pomoč in nasveti
171182 (1001) BaRtMaN
»

BSPlayer: zvok zaostaja in slika obrnjena na glavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
61998 (1874) Bx

Več podobnih tem