» »

kako odpreti flim rar.bc!

kako odpreti flim rar.bc!

rokleb ::

Dol sem potegnil film ki se konča s 01.rar.bc!, pa mi ga ne odpre noben program.

Pa še s katerim programom naj pretvorom film iz digitalca iz MOV v mpeg ali podoben da bo ga lahko gledal na DVD.
lp

rokleb ::

Sem rešil sem spregledal da mi ni celega pobralo ampak je mal mankalo.
Na drugo vprašanje pa bi rad vseeno kakšen nasvet. ker Sem proval dva mov v avi programa vendar eden mi zvok slabo naredi drugi pa najprej pretvori v avi potem pa moram v Dvix rad bi če se da direkt v mpeg ali divx. dobil sem pa samo komercialne rad bi pa katerega freeware.

powerGenius ::

Končnica .bc! pomeni, da moraš datoteko odpreti s programom tipa BitTorrent ali u-Torrent! Ko jo boš zloadal preko enega od teh programov, jo pa odpri pe z WinRar-om ali katerim drugim arhivskim programom.

antonija ::

koncnica .bc! je koncnica, ki jo nalima BitComet na vsak nedokoncan file. Ko dobis cel file se koncnica izbrise in file prekopira v izbrano mapo (vkolikor se raziluke od "temp" mape).

Za .mov v .avi... Jst sm pomojem uporabu kar premiere, ceprav vem da sem neki tud z enim freeware programom delu... *dub* je blo v imenu (zvezdice so wildcharacter). Pa sploh se ga ne instalira, ampak samo odrara na disk in dela.

EDIT: VirtualDub je tisti program, sam pomojem ne prebavlja .mov fileov.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

billgates ::

mislim da bo tema kmalu zaklenjena zaradi (ne)legalnosti...piratstvo filmov je prepovedano

antonija ::

Kdo je pa reku da je to piratiziranje? Sej so tud open-source filmi na netu...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

billgates ::

ok, ok.sej sem tut sam pirat. včasih, ampak res včasih

Zgodovina sprememb…

rokleb ::

Kakšni pirat filmi če sem jih pa posnel z digitalnim aparatom , vendar mi jih aparat posname v mov, in zako jih ne morem predvajati na Kissu.
Zato rabim program kateri bi prekodiral v drug format .
Sem poskusill z virtualdubom vendar moram najprej prekodirati v avi in nato v divx. vendar program ki sem ga snel nisem bil zadovoljen eden mi je zvok slabo prekodiral (zvok ni bil čist kod da bi pol besed pojedel), drugi pa ni slike dobro prekodiral, zato iščem program po možnosti freeware kateri dela dobro in je po možnosti enostaven.
Pa tudi pri dekodiranju iz mov v avi mi veliko diska zasede, zato me zanima če obstaja program ki direkt iz mov v Divx, xvid ali Mpeg2 prevede. (mislim da pinacle to omogoča vendar ga nimam pa pravijo da je precej kompliciran )
Za odgovore se priporaočam
lp:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokleb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvarjanje .mov v .avi

Oddelek: Zvok in slika
92795 (2656) Zvezdica27
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814958 (8364) Revenant
»

Pomoč pri obdelavi videa iz kamere

Oddelek: Zvok in slika
92358 (2085) branko63
»

rezanje videa mpg

Oddelek: Zvok in slika
353521 (3053) jan01
»

Kako ugotoviti katero končnico ima fajl

Oddelek: Programska oprema
7866 (682) City

Več podobnih tem