» »

Fakulteta Za Racunalnistvo In Informatiko

Fakulteta Za Racunalnistvo In Informatiko

Nettisunny ::

Lep Pozdrav

A je tuki ksn k je hodu al pa hod ke??....k jz razmislam da bi se vpisu ke pa me zanimajo dobre/slabe lastnosti....kera smer se vam zdi najboljsa itd....:)

Drejcula ::

da bi te človek zastopo kaj ....:(

Monster ::

slovenščine nimaš .. to je mogoce super :D ... drugače je pa faks kot vsak drugi faks .. se je treba tudi učit ...
Ka zaboga...

CaqKa ::

>>> jz razmislam da bi se vpisu ke pa me zanimajo dobre/slabe lastnosti

Moje osebno mnenje je da iz tvojega komentarja vidim, da bi šel na ta faks samo zato ker je pač 'in' pa kul, da si povezan z računalniki.

Na podlagi tega se odločit na kater faks greš je tak malo... mimo za moje pojme. tak na blef se nekam vpisat oziroma zato ker 'in' narekuje da pojdi tja.. je slabo. tak lahko taki faks narediš če imaš obilo logičnega razmišljanja ali pa obilo zicledra (za trenutke ko ti nebo jasno kaj profesor razlaga in boš doma buljil v knjigo kot butelj).
zato mislim da si je treba najt en taki faks, kjer imajo nekaj kar te veseli.

in veselje do igranja iger(c) ter inštalacije win, še ni razlog za to da si za računalniški faks. igranje igerc je nekaj čisto drugega kot pa recimo programiranje ali pa postavljanje strežnikov ali administriranje.

Sem pa iz FERI Maribor

strictom ::

Kaj pa če te recimo zanima programiranje(bolj kot ne nek hobi), postavljanje serverjev (postavil par Apachejev pa kakega IIS, doma ne ... router problemi) in administracija (kontrola na lifless n00b m4ch1n4h:D ) polega tega pa še igranje igric... Je FRI dober faks?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

berta ::

No jst sem končal ta faks cca. 5 mescov nazaj. Hodil na smer logika in sistemi VSŠ. Moram povedat, da so predmeti na samem faksu ful za časom in od same snovi ti potem zelo malo pride prav kasneje. Edina stvar, ki ti jo da faks je papir(diploma) in način razmišljanja. Ostalo je pa tako tako.

NavadniNimda ::

BERTA - način razmišljanja in inženirski pristop, ki ti ga da faks, je najbolj pomembna reč. Praksa, ki pride v letih, ki sledijo, je bazirana na tem. Tu si v izjemni prednosti pred tistimi, ki faksa nimajo, pa če so še taki genialci.:|

CaqKa ::

>>> način razmišljanja in inženirski pristop, ki ti ga da faks

razloži to malo kak ti to da faks.

sam sem mnenja da inženirsko žilico imaš ali pa je nimaš... faks pa ti je samo en papir ki ga potrebuješ.

NavadniNimda ::

CaqKa - ja, inženirska "žilica", tisti feeeling, s katerim štekaš, kako nek sistem deluje, je seveda prirojena. Postopke, formalizme, način gledanja, način razlaganja in podobno, pa so reči, ki jih dobiš šenkane na faksu. Eno brez drugega sicer gre, ampak za biti dober inženir, je najboljši seveda uravnotežen ples obeh komponent .:|

NeOman ::

se strinjam, preprosto wesh kako bodo stvari potekale, kako uresnicit idejo. drgac se pa tut mislim vpisat na FRI.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Karierna pot programerja brez računalniškega faksa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
16626454 (21722) 111111111111
»

Znam dost za FRI?

Oddelek: Šola
383425 (2002) Vazelin
»

Kateri faks (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7120748 (18895) romat
»

Perspektivnost študijev (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
766567 (5197) mare_
»

Fakulteta za računalništvo in informatiko

Oddelek: Šola
316191 (5536) kopernik

Več podobnih tem