» »

Zdravljenje osteoartritisa

Zdravljenje osteoartritisa

Wh!tE ::

Včeraj mi je ena mamica potožila, da je mogoče dobila osteoartritis, saj kaže že prve znake. Ker je pač prijateljica moje mame sem ji rekel, da bom malo pobrskal po netu in poiskal nekaj uporabnega. Dotlej je blo iskanje potrata časa (ali pač ne? :D ) , ker je vsaka stran ponudila ozdravitev osteoartritisa z čudežno močjo.

Zdej pa, vi, ki ste brihtne buče mi malo pomagajte najti nekaj o tem (pa v slovenščini pomožnosti, če kaj novega najdete :) ). Najbolj bi se veselil kakšnega dobrega zdravila

Lp, Wh!te

P.S.: Za odgovore se ze vnaprej zahvaljujem



edit: spremenil naslov - snow
Me, the vanquisher

jRk0 ::

to so cudne bolezni...kolega ma osteomielitis in so mu pred par leti rekli da je lahko srecen, ce bo lahko hodil sploh. pa je naenkrat postalo cist ok vse, pred tem je seveda 2 leti po bolnicah zivel in razne operacije mel. zdaj pa je sou tudi bordat z nami pa se na partijih nonstop plese (techno frik :)).

in to je blo kar naenkrat, ane.

s tem da mielitis pomeni, da so mu kosti gnilile, tu pa ratujejo krhke, ce se ne motim? verjetno bi kaj kalcija lahko pomagalo :) ne bom pa pametoval nic
You fuck up once, you loose two teeth.

snow ::

Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

marsovcek ::

Osteoartritis spada med revmatične bolezni, katerih je ogromno (100+), precej jih ima podobne simptome & znake, tako da ne moreš kar tako "na oko" postaviti neke diagnoze. Ni vsako trganje po sklepih osteoartritis...

Nekaj splošnih informacij pa najdeš na www.revma.net.

jRk0 ::

ups, sem vedo da ni cist ista beseda, katero sem imel v mislih, mislis sem da gre za osteoporozo, heh.

:8)
You fuck up once, you loose two teeth.

Wh!tE ::

Res hvala za vse linke, ampak izivdi so pokazali da nima osteoartritisa :)

Aja, drugace je pa imala vse simptome, ki kazejo na osteoartritis. Moj sklep pa je, da je bila to samo posledica tega, ko je pojedla tableto ki zadrzuje vodo takrat, ko ne bi smela.:))

P.S.: Admin lock this topic

Lp, Wh!tE
Me, the vanquisher

Fizikalko ::

Zelo razveseljiva novica!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj je prepih tako problematičen (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18625153 (9624) starfotr
»

Starostniki - lajšanje bolečin, motnje spanja

Oddelek: Loža
295848 (4820) mat xxl
»

Razlika med prepihom in vetrom in vpliv na zdravje

Oddelek: Znanost in tehnologija
153672 (3326) .:joco:.
»

Ptičja gripa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12513052 (9127) Tear_DR0P
»

Statistični podatki

Oddelek: Problemi človeštva
402791 (2150) poweroff

Več podobnih tem