» »

program za ugotavljanje gesl

program za ugotavljanje gesl

flasha ::

rabil bi program za ugotavljanje gesl da iz zvezdic pisce prave znake.

Da naprimer zazenes program ki zahteva geslo, pol pa bi ta program zagnal in bi geslo ugotovil.

Help please!!! 8-)

Moderatorji rabim ta program ker sem si ene vazne datoteke zaklenu pa se ne spomnim, zato ne tega zaklent. please ?
  • spremenil: flasha ()

#000000 ::

Zakaj rabiš, verjetno si pozabil geslo ane ?

flasha ::

da

#000000 ::

S kerim programom pa si zaklenu podatke in kaj si zaklenu mape al rar zip itd. ?

alum ::

Če rabiš program, ki iz zvezdic dobi črke (geslo je torej nekje vpisano, vendar maskirano z zvezdicami), potem lahko uporabiš password spion.
Misli, da sem nekoč z njim prišel do gesla.

google link

~Speed ::

www google.com
~~~~~~~~
www.resevanje-podatkov.net | www.icteam.info

Azrael ::

Take zadeve delujejo super prfektno samo na Movie OS:D , drugje pa khmm.

Za kaj bolj konkretnega boš moral povedati točno za kateri program gre,V najslabšem primeru ti še vedno ostane brute force, z malo tvoje pomoči, saj se verjetno vsaj megleno spomniš, kaj si zapisal.
Nekoč je bil Slo-tech.

BladE_ ::

Hmm ne vem ce ti to rabs za "vazne datoteke", ker si bl tko sumljiv napisu! Ce pa se motm pa je ze Azrael napisu da bos mogu bit bl natancen glede fajla oziroma programa s katrim si fajl zaklenu !
Akcija - Reakcija

alum ::

Iz zvezdic naredi znake Password spion.

Neglede na to, v katerem programu (delovalo mi ni edino v spletnih straneh). Je pa res, da je tukaj (nujno) potrebno, da je geslo vpisano in le maskirano. Tako, da program ne uporablja nikakršnih pametnih, niti brute force algoritmov, ampak vse kar dela, prestreza stream (geslo), preden se le-to maskira znotraj labela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ja ja spet "Pozabljeno geslo" (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
586741 (5186) bosmla

dekodiranje... hitro pls

Oddelek: Pomoč in nasveti
111177 (1064) OmegaBlue
»

password recovery

Oddelek: Programska oprema
262125 (821) Veron
»

težave z geslom v wordu

Oddelek: Programska oprema
222181 (1879) d_dunka
»

Poyabil geslo od administratorja..

Oddelek: Pomoč in nasveti
424362 (3574) hyper x

Več podobnih tem