» »

Ja ja spet "Pozabljeno geslo"

Ja ja spet "Pozabljeno geslo"

«
1
2

bosmla ::

Zdravo

Tudi jaz imam problem s pozabljenim geslom.

No zadeva je taksna kolega v sluzbi igra Travian (nekaksna spletna igra) geslo ima shranjeno v Firefox-u (3.0) in jo je seveda ze pozabil. Sedaj gre na dopust pa bi jo igral tam...
Ce pogledas v shranjena gesla so tam samo ******, pomagal se si ze s javaskripti, programcki pa vsi pokazejo samo *****. Nekje pa ze more bit shranjeno a ne???

Hvala za pomoc.

gregaster ::

mogoče bo pomagalo da si z mozbackup izvozi profil iz firefoxa in ga na drugem pc-ju uvozi. Prenesejo se gesla in vse.

bosmla ::

Ja to deluje samo bo na javnem racunalniku tam pa ne gre, da bi kar instaliro...

PureHemp ::

Naj uporabi funkcijo "Pozabljeno geslo". Meni se zdi najbolj "elegantna" rešitev :)

bosmla ::

To smo pomislili takoj pa je dal je nek cuden mail... Pa saj mora bit nekje shranjeno v firefox-u...

Verjetno je tu gor tudi kaksen, ki se spozna tudi na malo tezje stvari kot je to! Jutri ko pridem v sluzbo ne bom mogel nic delat tako me bo gnjavo - zgleda da je cist obseden s to igro!! Prosim za pomoc.

pizdarija1 ::

options -> security -> show passwords knof show password ;)

bosmla ::

Ma to bi bilo fajn - pa ce pogledas sem napisal, da vidis tudi tam *****

Moram priznat da sem malce razocaran, ker sem pricakoval hitro resitev konec koncev to je ja Slo-tech!

___ ::

ko daš geslo daš tudi veljaven email..pa je problem rešen.ko geslo pozabiš sam uporabiš funkcijo pozabljeno geslo:):)

sicer je pa pri operi isti problem.tudi tam ne najdem lokacije, kjer bi se geslo lahko dejansko videlo. tam ubistvu niti tega-->****** ne pokaže.

edina rešitev ki jo jaz vidim je ta, da si tip kupi usb ključ in tja instalira firefox.potem pa podatke lepo izvozi na ključek...tiste ki jih potrebuje seveda!!! kakšna pomembna gesla od emailov ali karkol drugega naj rajši ne skopira da nebomo čez 1 tedn brali....nekdo je udrl v email.ali pa karkoli podobno neprijetnega.

skratka to se mi zdi še najboljša varianta.tako imam tudi sam urejeno...pač brskaš kjerkol hočeš, za zgodovino in vse ostalo pa lepo nastaviš da se vse shranjuje na ključek....

dba ::

Ma to bi bilo fajn - pa ce pogledas sem napisal, da vidis tudi tam *****

Moram priznat da sem malce razocaran, ker sem pricakoval hitro resitev konec koncev to je ja Slo-tech!


SHOW PASSWORDS! :D

zigi ::

Bom jaz pomagal, geslo je ****** :-D

bosmla ::

Torej dejansko tukaj nihce nima pojma :O!!!

iggy ::

pošlji mi njegov firefox profil pa ti lahko pomagam :)
Hey, you're fat!

bosmla ::

iggy ti to resno... no pa mi razlozi kako bi se ti lotil zadeve?

Infinity ::

obklukov bo show password

bosmla ::

Ma shit ze takoj sem napisal, da ne pomaga, ker tudi tam izpise le ******

iggy ::

mam "alternativne metode". samo ti men pošli profil
Hey, you're fat!

bosmla ::

@iggy Malo ga je strah... da mu ne bi sunla racuna???

iggy ::

ah kje, ne špilam teh igrc, sem že malo prestar za to
Hey, you're fat!

bosmla ::

@iggy sem ti poslal na email iz profila bo OK?

Westix ::

Drugač je men tole sumljiv, a ta tvoj kolega ne zna sam na slo-tech napisat?...pomojem mu hočeš ti neki zatapkat na njegovem računu, oz špilat.....

R33D3M33R ::

Ze zigi je napisal pa ga nihče ne posluša. Mogoče pa dejansko gre za geslo, ki je sestavljeno iz zvezdic? :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

bosmla ::

Na zalost (ali pa sreco?) nimam casa igrat iger sploh... sodelavec ni registriran na Slo-techu...
Geslo pa ni iz zvezdic tako kot tukaj ni veliko dobro tehnicno potkovanih forumasev edino iggy je poskusal pa ni uspel - sem pa sodelavcu narihtal VNC samo je malo nerodno, ker mora bit njegov komp saltan zaradi taksne "neumnosti".

Khalila ::

Morda kak programček pokaže geslo.
http://www.portablefreeware.com/downloa...
Tale SIW pokaže gesla iz Firefoxa (Secrets).

poweroff ::

Em, daš show passwords, endar je treba vpisat Master Password.

Kaj pa če tudi tega ne veš?

Ja pol pa smola - gesla so namreč kriptirana.
sudo poweroff

bosmla ::

@Matthai daj preberi moje vprasanje... problem je, da KO ZE DAS "show passwords" in ze vidis gesla je pri tem geslu se vedno ****** (ostala so vidna!!)
@Khalila poznam program vendar nima ucinka na Firefox.

R33D3M33R ::

Geslo pa ni iz zvezdic tako kot tukaj ni veliko dobro tehnicno potkovanih forumasev


Aha, potem pa veliko sreče, ne vem zakaj sem se sploh vtikal, saj se vidi da si sam dovolj tehnično potkovan.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

___ ::

kaj a tista varianta o usb ključku vam pa ni všeč?

da bi preprosto instaliral firefox ja usb ključek in tja prenesel gesla?????

komplicirate.....naj pa ustvari nov profil in bo tokrat bolj pazljiv

poweroff ::

kaj pa če je geslo potem "******"?
sudo poweroff

bosmla ::

Geslo je dodatno zakriptirano, da ga ne vidis (geslo ni *****) pa sem mislil pac, da zna kdo zadevo resit (iggy je poskusal in pravi, da ne zna).

iggy ::

ja ubistvu ne more bit geslo ******* zato ker tud moja travian gesla prikaže kot ****** kar se mi zdi skrajno zanimivo, saj lahko ostala gesla vidim normalno.
Hey, you're fat!

reeves ::

Zanimivo. Men pa lepo pokaže geslo od Traviana, tko kot vse ostale.

bosmla ::

Ja ker ce si shrani ze pred casom nazaj... zdaj pa je kriptirano in dobeden "genij" pojma nima kako to resit (seveda so pa vsi strasni hekerji >:D)

Infinity ::

edwardu dej :D on ti zna use shekat >:D

samsung113 ::

Da se pogledati z Mozila Web Developer addon in sicer tako da vidiš valuto v iputu :)

MTB ::

bosmla ::

@MBT ne pomaga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

bosmla ::

@cobra11 zal tudi tam vidis samo ****** ...shit

poweroff ::

Hmh, kaj če bi za hec pognal Wiresharka, ko se priključiš na tisto spletno stran ali kaj je že?
sudo poweroff

overlord_tm ::

Hummm, problem je drug.

Travian uporablja piskotke. Ko se prijavis ga dobis, traja ti ~3 leta. In če si že prijavlen s tem kukijem, ti dejansko v password field vpiše *** in če daš recimo ob drugi prijavi v firefoxu naj shrani geslo, bo firefox shranil geslo iz ****. Če pobrišeš kukije se ne moreš več prijavit.

Mogoče bi šlo da skopiraš kuki ;). Samo potem kuki je lahko vezan na določene lastnosti računalnika ... da oteži krajo.

Seveda če že ob prvi prijavi ko še nimaš piškotka stisneš save pass, se lepo shrani, tako da se ga vidi na vse mogoče načine.

poweroff ::

Haha, dobra finta. No, piškotke se po moje da čisto lepo prenesti. saj za FF sem prepričan o tem.
sudo poweroff

f_w ::

V firefox:Orodja-Možnosti-Varnost-Shranjena gesla-Pokaži gesla
mijau

bosmla ::

Ja sem mu probal prenest na kljucek pa ni slo :( tega s kukiji pa nisem vedel torej ni variante, da dobis geslo ceprav je shranjeno na tvojem racunalniku??? Sicer zdaj mu ni vec taka kriza, ker je spet v sluzbi ampak je se vedno zanimivo ce se da dobit tako zakriptirana gesla iz racunalnika ali ne!?

@graffiti... saj lepo, da probas pomagat samo prvo malo preleti vse napisano.

igora ::

Varianta POSKUŠANJE
kaj pa če pri geslu, preden gre v igro, zbriše samo en znak in ga nadomesti z novim.
npr geslo: *****
****a ,
potem ****b
.
.
.
in gako naprej, tako bo enkrat (25 ) prišel noter. nato pa za nasledni znak. (preden bo mogu vse zamenjat, se bo že spomnu ostalga.)

To bo delalo, le, če maš ponujene zvezdice, preden greš v igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igora ()

Pyr0Beast ::

A da bi admina prosu, da ti stvar uredi pa nebi šlo ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bosmla ::

Ono s poskusanjem ne gre, ker je pod **** kriptirano geslo.

Ja admina bi lahko prosil pa pojma nima kaksen mail je uporabil ob registraciji.

Sicer se pa tako pravkar koncuje igra - je pa zanimivo recimo, da ne moras do gesla, ki je na tvojem racunalniku :|

mihec87 ::

Skor malenkost logično saj v bistvu pol sploh ni fore gesla..

R33D3M33R ::

Danes sem se registriral za hec, da vidim to čudežno kriptiranje :))
Kot sem tudi predvidel, ni nobenega kriptiranja, geslo pokaže kot vsa druga gesla.
Preizkusite sami. Registrirate se lahko preko mailinatorja. Za vso zadevo porabite manj kot 5 minut.

Bi skoraj rekel, da se tu godi nekaj sumljivega. Najverjetneje je lastnik profila nastavil master password in zato se kažejo zvezdice v raznih password recovery programih.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

amigo_no1 ::

overlord_tm ::

Danes sem se registriral za hec, da vidim to čudežno kriptiranje :))
Kot sem tudi predvidel, ni nobenega kriptiranja, geslo pokaže kot vsa druga gesla.
Preizkusite sami. Registrirate se lahko preko mailinatorja. Za vso zadevo porabite manj kot 5 minut.

Bi skoraj rekel, da se tu godi nekaj sumljivega. Najverjetneje je lastnik profila nastavil master password in zato se kažejo zvezdice v raznih password recovery programih.


Hm, če si ob prvi prijavi stisnil zapomni si geslo ;)
Zbrisi geslo, prijavi se, odjavi vendar ne pobrisi piskotka, prijavi nazaj in reči shrani geslo. Notri bodo zvezdice.

Seveda če pobrišeš piškot, in klikneš shrani geslo ob prijavi brez piškota ti shrani ok geslo :)

R33D3M33R ::

Potem je zadeva preprosta. Če ne pobrišeš piškota, ti skripta vpiše pod password avtomatsko zvezdice (to polje namreč nima nobene veze) in pobere podatke iz piškotka. V piškotku je lahko bilokaj. Naključna cifra, ki jo ve server in tvoj piškotek.
Naredi test. Poglej med gesla. Pazi, da bo med njimi "kriptirano" (lol :) in nobeno drugo za to stran. Pobriši piškotek in se prijavi. Če je Firefox pameten in zna "kriptirati" gesla, se bo brez težav prijavil. Če ne, ima veliko ljudi tu že od začetka prav in gre za zvezdice.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

shranjevanje gesel v windows

Oddelek: Informacijska varnost
192808 (1927) Saul Goodman
»

Preveč gesel in drugih podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
232815 (2027) čuhalev
»

Google želi tvoriti in hraniti vaša gesla (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5827548 (24167) antonija
»

Chrome 14 beta na voljo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5621046 (18538) Bistri007
»

Gesla

Oddelek: Programska oprema
81629 (1485) Pyr0Beast

Več podobnih tem