» »

System restore

System restore

Matek ::

Meni so se pred dvemi tedni ful driverji vsi zašuštrali. Najprej sem jih nekaj popravlu, nato pa sem se spomnu na SysRes, sem restoral na dan, ko mi je vse delalo, ampak ni blo učinka, nevem zakaj, ampak ni delal nič. edino, kar sem opazil je, da mi je zbrisalo par mp3-jev, ki jih na dan, katerega sem restoral, še ni blo na disku.Z driverji, je bilo vse itsi šit kod pred restoranjem. Velikost, ki jo lahko zavzame SysRes sem mel na ful. Ker ni delal sem formatiru, vrgu gor driverje in zdej je ok. Zdej SysResa sploh več ne nucam, ker v resnejših primerih popusti, če bom pa zgubu ak dokument al mp3, pa tud nebom umrl.

Po mojem je SysRes bolj za v pisarne, za nas, ki se igramo s frišnimi driverji in podobno, pa se mi zdi neprimeren, in kaj menite vi?

And where do you want to go today?
:D

MRB0rYS ::

Točno tako ta sysrestore je buul šit jst sm ga že disablal tako kot so mi tu povedali
b0rys

miranpozar ::

JEBEMTI, KAKO POPIZDIM, KO VIDIM TAKŠEN MICROSOFT SHIT! ;((
Najprej serje, če imaš SR vklopljen, potem ko pa ga rabiš, pa ne dela! Microsoft, sram te bilo!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

andrej ::

mislim da je pri restoru tak, da ti zbrise fajle ce so ti bli pred restorim gori, zato pazi. sr je uporaben samo na sistemski particiji kjer imas samo OS, vse druge podatke pa je dobro hranit na drugi particiji...

Zipper ::

System restore v sedmih mesecih odkar imam instalira ta OS se nisem uporabil, ker ni bil potreben. Nevem kaj vas moti ta funkcija v WIN ME, ki res zasede 200-400 MB v systemih, kjer imamo vgrajene diske 15 GB pa navzgor. System restore lahko v nadzorni plosci-system-system propertis-hard disk omejite na minimum in vam bo zasedal samo 200MB.

andrej ::

sam koncept system restore je zelo zelo dober. Sicer Me ne uporabljam, vem pa kako bo SR deloval v naslednji verziji w2k in moram rect da je to zelo zelo cool. Recimo, ko bos instaliral kaksen program, ti bo sistem avtomatsko naredo restore points. potem bos sistem rebootno in se ti bo stvar rusla - ti pa bos enostavno postavo nazaj prejsnje stanje. to je zelo cool. Kdo je ze instaliral kaksen Adaptec software na w2k ve o cem govorim...

Tr0n ::

Ce bi zadeva delala tako kot mora. Pa se takrat ne bi bla potrebna.

Loki ::

Andrej slisal sem, da bo v Whistlerju Internet Explorer 6.0 (oz je ze njegova beta v najnovejsi beti Whistlerja).

A je to kaj res, a ga ti ze mas, kako je z stabilnostjo....?

andrej ::

TrOn: zakaj mislis da zadeva ne bi bla potrebna? MS nikakor ne more preprecit bugaste programe in driverje... z system restore lahko enostavno "preklopis" na prejsnje stanje - preden si namestil ta bugasti program...
Roberto: najnoveshi whistler build ze vsebuje zgodjo verzijo IE 6.0.
Najnovejsi whistler build je "interim build" kar pomeni, da ni nevem kako stestiran kot so stestirani major buildi - recimo beta 1. Na mojih racunalnikih je zadeva zlo stabilna - se ni crashnila, drugace pa so bugi seveda... narava je pac taksna, da ko na eni strani nekaj popravis mimogrede drugje kar pokvaris... drugace pa se ga da uporabljat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windowsi se nočejo zagnati

Oddelek: Pomoč in nasveti
161486 (1344) R33D3M33R
»

WinWhistler Beta2

Oddelek: Programska oprema
412132 (1628) andrej
»

Whitler (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1097811 (6253) zetko
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774978 (4097) Simko
»

windows me

Oddelek: Programska oprema
481879 (1402) JLP

Več podobnih tem