» »

telemach

telemach

djuris ::

imam telemach internet mesčno plačujem 5400 za interne ki je zelo počadsen zna kdo kake finte kako pospeši hitrost pa me še zanima koliko stane odjavite od tlemacha al pa če se odločim za višjo hitrost moram podalšat aneks al ne KOLKO TO STANE SO KAKI PROGRAMI ZA HITREJŠI INTERNET
djuris

opajec ::

daj malo več podatkov, kako hitrost imaš,kdaj si sklenil pogodbo,....

djuris ::

oktobra prejšne leto azureus gre do 20 kb povprečje 5kb
djuris

hooger ::

verjetno maš 256/128.

tut jest mam to pa mi vleče Bitcomet 30kB.....

opajec ::

@djuris
obrni se na telemach za višji paket, ali pa plačaj kazen za predčasno prekinitev pogobe (imaš jo napisano na pogodbi) pa drugam

Stihler ::

Ce si bos zvisal paket ni treba kazni placat, tut stroskou zvisanja ne.

ombre ::

Mislim da imaš star paket od Telemacha. 5400 sit sem jaz plačeval 2 leti in mi je odlično delal net, pol pa so nas preklopili v LJ ;( in nam prov lepo omejili linijo tako da je meni delovalo takrat 30 KB dol/15 KB gor. Sem klical serviserja pa je pač povedal da je to to. In pol sem povišal hitrost paketa. Po ta novem se ti ni treba vezati več za dve leti. No sicer pa bom kmalu telemach poslal v večna lovišča, ker so mi obljubili preklop na T-2 v drugem tednu.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

Stihler ::

Frend je imel mini paket 256/128 letel mu je ~700kb/s dwnload ce si imu upload na 0kb nasstiman k si upload dal na 10 mu je padl na 50Kb/s ko je to pogruntou je non stop torrente dol uleku, cez par dni so mu zmanjsal na download 30 upload 12 (:. Še bl zanimiu je njegova soseda ima tut mini paket (256/128) nje leti ce ima upload na 0 z mobisuxa ~2MB/s in torrenti ulecejo okol 1600Kb/s:O me je skor kap k sm to vidu (1mesec nazaj, zdj nevem ce se) . Tko da prou nevem zakaj pri njiju tako dobr leti. Eni majo pa 5Mb paket pa jim leti k pa 3Mb. Tko da je to prou šmešn. A kdo ve a pr cablu tut tko strmo pada hitrost z dolzino kabla? Kolk ma pa Cable max upload?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stihler ()

SasoS ::

Kabel lahko brez večjih težav vleče par 10km. Maximalen upload pri Docsis 1.1 je 10Mbit, pri 2.0 pa 30Mbit. S tem da se ta hitrost vedno razdeli med uporabnike ki so na istem segmentu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
447377596 (53207) Tero
»

voljaDSL zavajanje?

Oddelek: Omrežja in internet
162102 (1183) sejmon
»

Telemach, stara-nova pogodba

Oddelek: Omrežja in internet
81521 (1331) Kajzar
»

telemach, lj kabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
555053 (4012) prideb
»

Širokopasovni dostop do interneta (tehnična plat ponudbe) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
526507 (4974) darkolord

Več podobnih tem