» »

Sponzoriranje

Sponzoriranje

bunnyrabit ::

mene zanima če bi slotech lahko sponzoriru klan ki igra cod2 ?? da bi sam server dal..mi bi pa mel na naši www.strani bi mel vase...logotipe reklame..pa to...? ste za ?

BladE_ ::

Optimist :D :D :D

Aja ce sm ze na tem bom pa se jst mal optimisticen :D Kot vidte se nekak trudmo nardit Slo-Tech clan za CSS in bi blo bl logicno da ga nam sponzorerate ker bi mi vas sponzoreral dalec na okoli :D !!!
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

WarMaker ::

Jaz bom še bolj optimist :P... primoz, mi das en dual xeon 2.4GHz s 4GB rami na razpolago..? gg :P

Kami ::

Hm kaj zaj je slo-tech že kr dobrodelna ustanova ? :P

Hecno, da ste se na slo-techu spravli rajši probajte pri kakem prodajalcu serverjev, čeprav je zelo mala možnost, da bote kaj zaston dobli

BladE_ ::

Hm kaj zaj je slo-tech že kr dobrodelna ustanova ?


Dej mal pomisl mi nardimo klan Slo-Tech in s tem tut ZELO veliko uslugo SloTch forumu ! Njim je lepo in prov ker jih bo nekdo okol reklameru za 0$$$ ! Predstavli si ti da nedko tvojo fermo zastonj reklamera :D !

Ampak dobr SloTech se verjetno nebi nc prtozu glede na to da uporabljamo njihovo ime prov tko pa nebi meu nc zravn glede sponzoriranja (saj jst tko predvidevam)!
Akcija - Reakcija

Tody ::

od kje vam ideja da slo-tech sploh ima kake sposobnosti postavljat kakršnkoli server ? Če še niste opazil je tudi slo tech sponzoriran
Od kje vam potem ideja da majo CS al kakršne koli serverje... Podji do volje in se zmeni za termin kdaj boste lahko igral pa bo več učinka

roksonm1 ::

joj slo tech vm nebo nič sponzureru sej vidte da še sami nimajo>:D
to je moj forum http://rokson.mojforum.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836966 (29728) cnZz
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820966 (14148) Nejc Pintar

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371630 (1053) luni

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26613159 (9829) Elemen_T
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
685057 (4009) Thomas

Več podobnih tem