» »

Disk tezava nujno

Disk tezava nujno

kovk ::

Zdravo,hotel sem sformatirati disk na prijateljevem racunalniku,ki ima dve particije.Sformatirati sem hotel particijo c na kateri so bili ze prej win xp,ko formatiranje pride do 99%,se pojavi blue screen in napise nekaj v smislu ^^there was a problem with the discthe programe was unable to formate it.......^^.Disk je 80gb maxtor,celeron 2.0,256rama.
Pred tem se je lahko w winse prislo samo v safe modu,ce si ga poskusil zagnati normalno se je vsakic pred vpisom gesla za vstop avtomatsko resetiral.Druga particija je velika samo 8gb in so nanjej pomembni(dokaj)dokumenti.mislite da je sel disk ali bi lahko bila napaka kje drugje.
Hvala za nasvete

dash_wallace ::

Hm... Po vsej verjetnosti je šel disk u tri krasne... Priklopi disk na drug računalnik. In si skopiraj kar rabiš! Saj si formatiral samo c:

Potem uniči vse particije in poskusi ponovno formatirat ( v FDISKU)... ČE ne bo šlo, potem je verjetno hin disk. Probaj isti disk uporabiti na izpravnem računalniku. (upam, da me razumeš).

kovk ::

Ok hvala bom poskusu!

EMET ::

EMET is the truth ...

Shinobi ::

Kako za vraga si pri forumatu dobil blue screen? A ni to plain dos aplikacija?

Pa se nekaj: Nisi ti morebiti v WIndowsih sel disk C: formatirat, ali pac? Ker potem se ne cudim.

~Speed ::

Zgleda da so mehanske napake na disku...
~~~~~~~~
www.resevanje-podatkov.net | www.icteam.info

kovk ::

Ne notr sm dau win xp cd in hotu na c nanovo nalozt winse,pa sem sel formatirat c pa pride do 99% pa pokaze ta blue screen,zdej je pa frend kupu nov disk 160gb pa sm na tega dal winse pa iz starega diska(tiste particije ki jo nisem poskusu formatirat se kar noce nic prebrat),tko da je zgleda star disk res sou po gobe:(

kovk ::

Stestiral sem disk s POWERMAX-om in mi napise da disk odpoveduje,hvala za nasvete

~Speed ::

$$$ za novi disk, torej... :)
~~~~~~~~
www.resevanje-podatkov.net | www.icteam.info

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ~Speed ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Del diska pokvarjen

Oddelek: Strojna oprema
353710 (2609) k4vz0024
»

od 160gb diska prikaže le 32, prvo mi je v partition magic prikazalo 160...

Oddelek: Strojna oprema
201845 (1521) sirotka
»

prosim pomoč ka bom znorel...

Oddelek: Pomoč in nasveti
172115 (1510) TriDvaEna
»

Zamrzovanje !! Pomoč ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
141147 (943) ChraseR
»

comp se restara v nedogled wtf?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81379 (1259) pingec

Več podobnih tem