» »

ATI TV Wonder težava

ATI TV Wonder težava

butec ::

TV kartica: ATI TV Wonder - Bt878 ( ATI TVWonder Drivers)
Grafična: nVIDIA GeForce2 MX/MX400 Video Adapter (81.98 Drivers)

win XP professional SP2 +
Cyberlink.PowerCinema.v4.0

ko zaženem " Cyberlink.PowerCinema.v4.0" se računalnik ugasne, ponovni zagon
poskusil sem z različnimi gonilniki pa ne pomaga.
Cyberlink.PowerCinema.v3.0 sem založil ( orginalni CD ) vendar mislim, da ni v tem težava

kako naprej ??

Alexius Heristalski ::

Zakaj s Tv Wonderjem uporabljaš PowerCinema, če smem vprašat? Ne bi bilo boljše gledati z Dscalerjem?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Voyager ::

Zaradi starih driverjev od ATIjeve TV kartice ti zadeva ne bo delovala (se bo sesuvala) v nobenem drugem programu, le v Dscaler-ju, kjer pa je slika fantastična in precej boljša od današnjih zmazkov (kartic).

butec ::

driverji od ATI so novi

Voyager ::

Na ATIjevi strani vidim datum driverjev 10.04.2003 kar ni novo. Sicer pa kakorkoli, sam sem se s tem zajebaval zelo zelo dolgo dokler se nisem pac sprijaznil da zadeva deluje le z Dscalerjem. Ker sem rabil se snemanje sem kupil Sapphire Theatrix 550, ki pa ima slabšo sliko, en kup žmiganja slike in podobno.

Poskusi če ti morda dela ATI MMC, meni namreč ni. Drugače pa verjetno ne boš kaj daleč prišel, ker je kartica stara.

karma ::

Sam imam ATI TV Wonder (navaden, ne VE) in uporabljam zanj že dolgo heckane driverje, ki jih dobiš TUKAJ...po dolgotrajni zaje***ciji z raznimi verzijami ATI drverjev in različnimi verzijami MMC se mi zdi to še najboljša zadeva, kadar hočeš na hitro kaj posnet ne da se ti usuje PC3 ali PC4 ali MMC aplikacija...zajemaš lahko full PAL resolucijo 768X288 (seveda je treba to pol obdelat, obrezat in resizat), uporabljaš pa lahko kar ffdshow oz. MJPEG codec znotraj ffdshow-a. Za gledanje pa seveda DScaler (verzija 4.1.1.4 naj bi v redu delovala z ATI TV Wonderjem). Več o tem lahko prebereš/izveš na forumu DScaler-ja in pa seveda na forumu TV Cards...

cya

k.
...obsolete...

Alexius Heristalski ::

A ni polna ločljivost PAL 720x576? 288 je samo polovično.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

karma ::

A ni polna ločljivost PAL 720x576? 288 je samo polovično.


...res je polna PAL ločljivost v razmerju 5:4 720x576 oz v razmerju 4:3 768x576....vendar ATI TV Wonder ne omogoča zajema vertikalne ločljivosti večje kot 288 pik...razen z MMC programjem, ki 1x dela 1x pa ne...vsaj meni in večini uporabnikov...

cya
k.
...obsolete...

SasoS ::

bt878 seveda podpira polno PAL resolucijo 768x576, problem je ati ki je mmc-ju nastavil omejitev zato da bi folk kupil wonder2. Jaz sem mel včasih wonderja, dscaler je edini software ki normalno dela (pa še nobenih driverjev ne rabiš naložit), za občasno snemanje sem uporabljal iuvcr. Zdaj imam Winfasta2000PVR ki dela (pa še T-2 TV zraven :P).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI TV wonder PCI v XP

Oddelek: Zvok in slika
151654 (1446) karma
»

Tv kartica!

Oddelek: Kaj kupiti
242271 (1838) toni22
»

ker TV tuner

Oddelek: Kaj kupiti
8895 (646) Zico
»

TV programi za TV tunerje

Oddelek: Programska oprema
81274 (972) sosko1
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292608 (1836) Predator

Več podobnih tem