» »

Pomoč pri idelavi Divx-a

Pomoč pri idelavi Divx-a

ItAk ::

Kako z virtual dub-om naredim kvaliteten Divx? Mi lahko kdo da napotke? Po vrsti kaj naj naredim potem k sm film zripu na disk. Kaj sedaj?

vili ::

raje uporabi FLASKMPEG je dobr in dost simpl

kockish ::

Flask je sicer res enostaven, a je pocasen in daje slabe rezultate... Raje uporabi kak boljsi nacin... vse imas na Doom9. Veselo branje.

salesky ::

Meni Flask javi napako....Tko da zdej bom probal z Fair Use

kockish ::

FairUse je enostaven za uporabo in daje dobre rezultate, ima pa eno grdo napako: je pocasen ko hudic...

sklemenc ::

FairUse sem uporabljal nekaj časa, pa je bil tako počasen da,......

Uporabi FlashMPEg - Xmpeg 4.1c. Men dela v WINXP.

s.

nodes ::

Vidomi najboljši ali
Nandub
BitRate nastaviš 600===>1600 kbps
Two pass...

freejack ::

Najlažji za uporabo in najbolj simple se men zdi Gordian Knot, pa tut zelo lepe rezultate daje, v kombinaciji z Pro features v Divx5 codecu.Kot je blo rečeno, uleti na Doom9 pa poglej za GordianKnot tutorial.Pr GordianKnotu pa prvo na disk presnameš vob datoteke s SmartRipperjem, narediš dvd2avi projekt, tega odpreš in "obrežeš" film, dodatno nastaviš velikost filma, bitrate muzke, resolucijo, itd. in že si na koncu. Poštimaš avdio, video, daš add job, pol ti pa samo naredi vse. Na koncu ti ostane avdio in video datoteka, ki ju z Nandubom združiš in to je to. Sam sn pred kratkim prvič probal z Gordian Knotom in morn rečt, da sn zadovoljen z rezultati. SIcer moraš mal preizkusit nastavitve, ampak ko neki časa delaš ti to preide v kri. Sicer pa, za dejanska navodila o uporabi GKnota raje poglej tutorial na Doom9, jst sn na kartko opisal postopek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velikost DivX-a z FairUse 3.0?

Oddelek: Zvok in slika
51213 (1117) matevzm
»

Rip zvoka z DVDja + zdruzitev zvoka in slike

Oddelek: Zvok in slika
181574 (1407) zile
»

div-x

Oddelek: Programska oprema
91190 (1022) matevzm
»

Divx Encoding: SBC vs. m4c

Oddelek: Zvok in slika
7900 (777) eraserr
»

kako narediti najbolši DivX?

Oddelek: Zvok in slika
241982 (1432) matevzm

Več podobnih tem