» »

Postopek policije pri vlomu okna

Postopek policije pri vlomu okna

planetparty ::

Zanima me kakšen je postopek policije ko se obvesti o vlomu okna. V našem primeru so razbili steklo s kamnom. Bom povedal podrobnosti samo najprej me zanima postopek policije ko pride na teren.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

planetparty ::

No, da poven zgodbo.

Delam na eni e-točki in danes ko smo odpirali smo nasli kamen v stavbi in seveda razbito steklo.

Poklicali smo policijo, cez nekaj casa pride neki moski pa vidimo da poslikava okno. Sem sel ven in sem ga vprasal kdo je, pa od kod, ni rekel nic. Potem sem ga vprasal ce je s policije, pa spet nic. Kmalu pride not pokazem mu kamen pa je kar z roko primil in vrgel tja. Mislim wtf je to? Edino dokazno gradivo kaj je bilo je kar tako primil in je vrgel tja.8-O 8-O 8-O Potem je nekaj popisoval v neko rumeno mapo in je odsel. Brez besede brez vsega. Sumljivo je tudi, da je prisel s crno karavan Skodo, takega avta nasa policiska postaja zagotovo nima.


Prostori so od krajevne skupnosti Kapca, obcina Lendava.

Je tu na forumu kaksen policist ali pa nekdo, ki razjashi tole? Sploh ne morem verjeti!8-O
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

AndrejS ::

Ne vem zakaj za razbito steklo sploh kličete policijo ??? Wtf

@robibrk prveč gledaš TV . Kamen dokazni material >:D

Če so stekla zavarovana se zmeniš z zavarovalnico

planetparty ::

Si ti z lune padel ali pa si kar neki pubertetnik. V prostoru se nahaja racunalniska mereza.
Kot drogo se lahko kar zmeniva, da ti zbijemo ven steklo, pa daj da popravijo in ponovimo vajo...

Potemtakem če jaz gledam preveč tv, posreduješ ti bore malo pameti.


In da ne bo pomote to ni privatna last, jaz nisem nobena odgovorna oseba za to stvar, le delam na e-točki.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Zgodovina sprememb…

sparklyslo ::

Kaj pa, če je bil kakšen zavarovalni agent, ki je poslikal škodo. Ti so običajno zoprni, ko morajo povrniti kakšno škodo.
Policist to zagotovo ni bil.
MIB mogoče? :)

Magician ::

Kar se tiče kamna, ti lahko samo povem, da malo preveč buliš C.S.I....kati tam gor ni sledi. Tko, da ne vem kaj se toliko razburjaš. Veš koliko je neraziskanih umorov in zdej se bo nekdo ubadal s storilcem takšnega kaznivega dejanja, ki je po vsej verjetnosti kak mulc ko je šipo razbil iz objestnoti, ker mu prejšni dan niste pustili na net. :))

Drugače popolnoma ne verjamem tvoji zgodbi, ker zgleda da si kakšne 30 minut zamudil in je kateri drugi izmed tvojih sodelavcev bil poleg policistov, ki so bili na kraju.

No ostane ti pa še ena stvar, da pokličeš na policijo Lendava in povprašaš, kaj je z zadevo, če si dejansko TI kot oškodovanec tega kaznivega dejanja. Če pa nisi pa pusti svojim odgovornim naj se ukvarjajo s tem.

sid911 ::

Sumljivo je tudi, da je prisel s crno karavan Skodo, takega avta nasa policiska postaja zagotovo nima.

verjetno je kak kriminalist bil.

sicer pa je očitno na našem območju (sem iz sosednje vasi) postala modna muha razbijanje oken, saj so nam na vaškem domu razbili eno okno ( na srečo je soseda vse videla in se je zadeva uredila)

@robibrk, a je ta e-točka v vaškem domu tamle ko je pisarna KS?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

alum ::

Potem je nekaj popisoval v neko rumeno mapo in je odsel. Brez besede brez vsega.


Odšel je brez vsake besede? Pa prav gotovo tam ni bilo policije? Take, ko bi se identificirala?

gzibret ::

> Veš koliko je neraziskanih umorov in zdej se bo nekdo ubadal s storilcem takšnega kaznivega dejanja, ki je po vsej verjetnosti kak mulc ko je šipo razbil iz objestnoti, ker mu prejšni dan niste pustili na net.

No, to po mojem ne sme biti vzrok oz. izgovor za šlampasto opravljeno preiskavo.

Drugače pa tako in tako ne vem, kaj bi naj policaj drugega, kot da poslika in popiše kraj dogodka tudi naredil. No, če imate kamere, bi lahko pogledal še posnetke. Samo kamer nisi omenjal.

Odtisov sigurno ne bo jemal. Vsaj iz kamna ne.
Vse je za neki dobr!

sid911 ::

krivec je zagotovo med tamkajšnjo mularijo....verjetno je kakemu frocu zjutraj med čakanjem na avtobus dolgcajt bil
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

#000000 ::

Kaj pa če je bil en mal bolj brihten lopov, in si je v tarumeno mapo zapisoval načrt kako bo odpeljal vso robo ki jo imate v e-točki ?? Lahko je kamen celo sam not zabrisal in kasneje popisal zadevo, 'karavana pa tud ma' LP

planetparty ::

sid911: Tam je ja. Saj mene ne moti toliko, je pa bil postopek rahlo sumljiv, še posebej, če vemo kakšno je ozračje v kraju.


#000000: LOL:D Nikoli se pa ne ve...
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

planetparty ::

Dogodek se je zgodil med torkom in sredo torej na današnji dan. To je popolnoma zagotovo. Če se pa storilec odkrije ga bomo mučili na posebej pripravljeni mučilni napravi >:D ;)
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Magician ::

A si se potem pozanimal pri policiji, ali so prišli pogledat kraj razbitja stekla ali ne.... ? Ter ali je bil po tvojem tist cuden možakar kriminalist ?
Ker zgleda da si tale topic napisal cist v brezveze....

Keyser Soze ::

Ne pričakuj, da bo zaradi ene razbite šipe policija uvedal ne vem kako obširno preiskavo. Koliko stane eno takšno steklo?

Da bi bil kriminalist? Mogoče. Imajo octavie combi. Sicer vem za bele, možno pa da je tudi kakšna črna kje. Da bi vzel kamen na analizo? Ah, kje pa... Veš, naredit par 100 tisočakov stroškov, da se naredi preiskava za eno ubogo šipo je absurd pričakovat. Sploh če je vse na svojem mestu in nič ne manjka.

Bi se pa moral predstavit, če je bil kriminalist. To pa res.

planetparty ::

Baje je bil kriminalist. Samo tam na vasi vlada cudna klima, zatorej je mozno vse... Tisti, ki so od tam zagotovo vejo o cem se gre....Drugace pa mi je itak vseeno, jaz sem samo usluzbenec na e-tocki ne pa lastnik stavbe. Tak, da niti se vec ne bom s tem ukvarjal, edino se bojim, da bodo zmanjkali racunalniki od tam. Masine so pa kar ok: P4 3.0...+ neki sony lcdeji 19".
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

sid911 ::

kolko mašin pa mate tam?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

alum ::

sid911 že dela načrt :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tatvina - pravna pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520224 (14941) 111111111111
»

Hit & run

Oddelek: Na cesti
426330 (4217) Ajama
»

Ležeč kamen na cestišču razbil steklo avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6712905 (11285) MIHAc27
»

Kazen za (ne)uporabo vinjete (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9120296 (15479) darkolord

AC LJ-KR, beware of snipers (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614303 (3104) perci

Več podobnih tem