» »

Bsplayer sedaj bundled?

Bsplayer sedaj bundled?

gapa ::

lp,
Gapa:)

BlackHole ::

Kaj zdaj to pomeni, da ga dobiš v obliki štrudlja? ;)
LP Marko

ToniT ::

To pomeni, da ti zraven namesti še sranje od WhenU Save. Ravnokar sem dol potegnil novo verzijo za nov računalnik in me je med inštalacijo opozoril, da bo namestil še adware.
Škoda.....
Zdaj pa grem poiskati še prejšnjo verzijo, dokler še lahko.....

Han ::

Na voljo imaš Pro verzijo, ki ne zbira in pošilja podatkov...

ToniT ::

@Han
Res je...
Res je pa tudi, da smo bili do sedaj navajeni ma BSPlayer brez dodatnega sranja...
To je sicer poslovna poteza Webteha, ki je sicer bila pričakovana, to pa še ne pomeni, da nam je všeč.

klemen22 ::

Od nekje je treba preživeti kaj. Še vedno bolje kot pa da je za plačat rajt?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BlackHole ::

Torej sem imel prav, štrudelj. :P
LP Marko

gumby ::

adware?

bo treba drug player iskat pol:|

klemen22 ::

Pa ga poišči če te tako moti.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

neres ::

Super. Ravnokar sem razmišljal o kaki alternativi BSplayerju, predvsem glede hitrosti zagona. Zdej imam še en razlog več.

Kaj mi priporočate?

Sem opazil Zoom Player. Zgleda v redu, samo nevem če podpira podnapise v divxih. To je bla ena dobra lastnost BSplayerja, moram priznat.

Sicer pa že dolgo uporabljam VLC, itak, in MPC, ki pa ni tako v redu za podnapise.


Aja, starejše verzije BSplayerja lahko dobite tukaj.

klemen22 ::

Ravnokar sem razmišljal o kaki alternativi BSplayerju, predvsem glede hitrosti zagona

Meni se BSplayer zažene v dveh sekundah.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

neres ::

Zoom player pa v eni sekundi.

Ma ne, sej ni to tako pomembno. Samo BSplayer se mi zdi da je na trenutke deloval počasi, npr. pri prehodu iz enega filma na drugega ipd.

Bom vidu če je kaj boljšega, če ne bom pač ostal na verziji 1.37.

klemen22 ::

Jest sm sprobal že vse živo ma mi je BSPlayser razred zase -> verjetno tudi zaradi navade.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Kiborg ::

Hm resnično škoda pa tako kvaliteten predvajalnik. Hja no bom pač ostal na verziji 1.37 dokler bo vse delovalo potem bom pa pač moral najti nov predvajalnik. Res škoda legenda je mrtva.

Tear_DR0P ::

samo pohabljena ampak bomo že z VLCjem preživel
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Kekec ::

Še dobro da sem kupil pro verzijo :). Dober program je pač potrebno pohvalit pa če tudi denarno včasih.

klemen22 ::

Kekec: se popolnoma strinjam.
Fer je do avtorjev programa da jim stvar ki jo uporabljate par let tudi denarno nagradite ne pa sam eno jokanje tlele da zdej ko je pa nekaj dodano je pa treba prec presedlati na drugo robo.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Fiveer ::

a kod ve kje bi se lahko dobil še staro neštrudlano verzijo sm lih formatiru comp pa nisem shranu...

CCfly ::

Je tako grozno odstopiti nekaj cekinov avtorjem direktno ali pa prek oglasov ? Navsezadnje vas razvajajo z enim boljših programov za predvajanje videa.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

gumby ::

ni tezko odstopit par cekinov, imam kar nekaj registriranih shareware programov...

ampak ko pride v igro adware, stvari ne povoham vec:|

klemen22 ::

Kupi pro pa je. Folk se trudi s temi zastonj shareware programi in jih razvija potem je pa tako težko tiste 3-4 cankarje nakazat pa jih za njihovo delo mal podpret kaj? Čisto balkanska miselnost. Pač enkrat v soboto ne greš na par piv pa si registriraš program pa je.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

gumby ::

ti se vedno nisi ugotovil, zakaj se gre ane?

ni problem v tem, da stvar ni vec freeware in se je treba registrirat

klemen22 ::

A v pro verziji je Adware če plačaš?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

gumby ::

ne, gre se za cisti princip... ko avtorji enkrat sploh pomislijo na to, da bi dali v program adware/spyware/podobno golazen jim pac dam dvojko

te nesnage ne prenesem

klemen22 ::

Od česa pa naj živijo avtorji? Verjetno je tukaj na forumu zelo zelo malo ljudi ki so tudi registrirali BSPlayer? Če bi šlo dobro v promet (glede na to da je referenca na področju divx playerjev) verjetno tudi tega adwara ne bi bilo. Mogoče bi moral malo pogledati kaj ti adware dela da se tako sekiraš.

Evo še dva linka za razumevanje izraza Adware in SpyWare ker vidim da ti povzročata težave, žal:
Adware
Spyware

Ni vsak adware sedaj pa bavbav in ne vem še kaj.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

gumby ::

ti kar mej to sranje gor, ce hoces... jaz ne bom

klemen22 ::

Adware != Spyware
Ja sej registriri pa ne boš mel nesnage. Tolk simpel je to veš.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Matev ::

Folk se trudi s temi zastonj shareware programi in jih razvija potem je pa tako težko tiste 3-4 cankarje nakazat pa jih za njihovo delo mal podpret kaj?


3-4 cankarje za posamezen program (in če imaš nekaj predvajalnikov in nekaj ostalih programov) je pa le malce preveč
sploh če upoštevaš dejstvo da nove verzije prihajojo še predno se navadiš na staro

bi plačal če bi bil zihr da bom imel 5 let mir pred "there is a newer version available"
naj se upgrajda samodejno in potiho v ozadju če se že mora

bsp playerju očitno še veliko manjka

klemen22 ::

3-4 cankarje za posamezen program (in če imaš nekaj predvajalnikov in nekaj ostalih p

Kok programov pa rabiš ti za divxe gledat?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Matev ::

real player (ali real alternative) za *.ra
media player in bsp player za avije in mpg-je
power dvd za dvdje
za mp3-je lahko še kak winamp ali kaj podobnega


to je že več kot zadosti da je preveč za kupovat

da ne omenjam še vseh zipov in rarov ter raznih antivirusov in adwarov in podobnih zadevc

edit/
še kak quick time za *.mov prištejte poleg

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

gumby ::

>>Adware != Spyware

Adware=nesnaga
Spyware=nesnaga

zame je to isto

Tear_DR0P ::

sej vem da ne spada čist sem in da bi blo boljš da sem tih, sam vseen

VLC, pa 7 zip, pa ti ni treba nič plačat
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

klemen22 ::

VLC, pa 7 zip, pa ti ni treba nič plačat

Ja samo se vsaj zame osebno VLC pa usi drugi pred BSPlayerjem skrijejo. Verjetno moč navade.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Kekec ::

Torej gumby ti želiš pač nekaj zastojn ... čeprav po drugi strani praviš da ti ni problem odšteti par kovačev za dober software ... in v čem je torej problem????
Če boš plačal neboš imel te nesnage, s tem ne samo da se boš znebil te nesnaga ampak celo podpiral avtorje.

Tear_DR0P ::

men je bil BS zlo vredu, dokler mi ni začel slike trest, ko sm pa še kak DVD hotu pogledat sm pa rabu še nek drug softwer in da nimam inštaliranih ene par kodek packov pa en program za sound, pa enga za DivX pa enga za QT pa še pa še, sm dal gor VLC.
glih tko je pa s 7zip, da mam en program ko dela vse - pač sem ljubitelj približkov konzol ima da je PnP s čim manj dela
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Stratus ::

Se strinjam s Tear_Drop-om, ce ti kaj ni vsec kupi in ne bo ne adware ne spyware
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

gumby ::

>>Torej gumby ti želiš pač nekaj zastojn

nikjer nisem napisal, da hocem stvar zastonj... ceprav se ne upiram freeware programom

>>čeprav po drugi strani praviš da ti ni problem odšteti par kovačev za dober software

tocno tako, sploh ce gre za kasnih 15-20€

>>in v čem je torej problem???? Če boš plačal neboš imel te nesnage, s tem ne samo da se boš znebil te nesnaga ampak celo podpiral avtorje.

zakaj so avtorji sploh sli na adware?
to, da ga pro verzija ne vsebuje, ne omili dejstva, da so se poceni prodali in sli na nizke udarce. ker adware zame je tocno to
posiljevanje z nekimi reklamami ni ravno moja predstava zabave... mogoce imate nekateri to celo radi, ne vem
jaz pac ne, in tega ne bom podpiral

gumby ::

borim se z mlini na veter, saj vem

Kekec ::

Predvidevam da imajo ogromno uporabnikov in dnevno dobivajo na tone mailov popravite to dodajte tisto ... in sem prepričan da imajo kar precej pro uporabnikov vendar je pomoje to premalo da bi pokrivali vse stroške ... tako so se pač odločili da koga malo prisilijo da plača.

Matev ::

namesto adware bi dali ad-aware

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blank window page

Oddelek: Pomoč in nasveti
261410 (1410) rozica
»

Ali se splača downlodati program iz interneta?

Oddelek: Programska oprema
141466 (1037) Mr_Globus
»

BSPlayer 2.0

Oddelek: Programska oprema
332714 (1420) SasoS
»

BSplayer ga lomi... črn zaslon...ni slike, le zvok in podnapisi

Oddelek: Programska oprema
113080 (2922) tom80
»

80 odstotkov domačih računalnikov okuženih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
535595 (5595) MrStein

Več podobnih tem