» »

Ali se splača downlodati program iz interneta?

Ali se splača downlodati program iz interneta?

povso ::

Včeraj sem si iz BS Playerjeve uradne strani downloadal program, in od kar ga imam mi računalnik še bolj nagaja. Še nikoli nisem bil tako jezen na programe. Ali se mi sploh splača downlovdati kakšne take programe ali kodake? Tudi DivX mi nagaja. Pomagajte mi! 0:)

Freezy ::

Če ti BS Player ni všeč ga zbriši in dej gor VLC, filmov ne boš mogel gledati brez kodekov priporočam K-Lite.

ZLOky ::

Dolpotegni kakšno starejšo verzijo. Jastz sem imel enake nevšečnosti z adware. Pol sem pa naložil verzijo 1.37 in je vse OK.

Recimo TUKAJ 1.37 (Na desni strani)

Ali pa poišči tukaj: KLJIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZLOky ()

;-) ::

"Ali se mi sploh splača downlovdati kakšne take programe ali kodake? Tudi DivX mi nagaja. Pomagajte mi!"

kak pa boš dobu programe..vsaj tiste ko so zastonjski, druga pa itak kupiš.

splača se ja..

pavka ::

Zadnji BS player vsebuje trojana.Tako kot je že višje omenjeno,potegni si starejšo verzijo tega playerja. Starejše verzije niso nič slabše od te nove.
//Odstranjena povezava - sprejmi to kot opozorili -Omy
Več glav več ve!!!

Zgodovina sprememb…

mte ::

filmov ne boš mogel gledati brez kodekov priporočam K-Lite.

Razni codec packi niso več priporočljivi (če so sploh kdaj bili), ti znajo namreč marsikateri konflikt povzročiti. Najboljša rešitev za katero vem je ffdshow (dekoder za večino video formatov) in mogoče še ac3filter, drugega ne rabiš. Je pa priporočljivo da malo prebrskaš po internetu katera verzija od ffdshow-a je dobra in katere niso.
BSPlayer je res začel najedati s tem spamom, vlc meni osebno za udobno gledanje ne ustreza (ga imam pa za kakšne eksotične formate vseeno), trenutno uporabljam MPC (media player classic) in zaenkrat nimam kakšne želje po menjavi.
lp

;-) ::

mte sanja, ti kr uporabi K-lite pa ne_bo problemov

mte ::

mte sanja, ti kr uporabi K-lite pa ne_bo problemov

No ja, mogoče res ne bo problemov, mogoče nekaterim dela bp, vendar lahko povem da sem zgornje govoril iz lastnih izkušenj (dnevnih, ko ne spim in ne sanjam). Pri večini stvari je tako, da nekomu dela, nekomu pa spet ne. Meni je nekaj časa lepo delalo, potem pa se je zgodilo da sem namestil na računalnik neko stvar ki temu codec packu ni ustrezala in začelo je delati neumnosti po računalniku.
Na koncu sem inštaliral ffdshow in odtlej nimam več problemov. Poleg tega kolikor spremljam razne forume, bistveno več ljudi poroča probleme s codec packi kot s ffdshowom.
Seveda pa ne govorim da je moj način edini pravi, vendar sem moje izkušnje obrazložil, znam povedati zakaj mi moj način ustreza.
lp

PS:
In ne pravim nobenemu idiot, kot EWEER meni, če preberem med vrsticami. Se mi zdi da take stvari precej znižajo nivo kvalitete foruma. Se vam ne?

;-) ::

Ti med vrsticami narobe bereš!

Tud jaz lahk argumentiram zakaj so K-lite dobri. Foramtiral sem računalnik, naložil neke no-name kodeke, ki sem jih mel od prej, zadeva ni delala...zlovdal sem si še na tono kodekov, ki so imeli-vsak po kar nekaj pomanjkljivosti; nato sem pobrisal vse kodeke, naloži K-lite in zadeva deluje brez problema.

Večina uporabnikov kodekov ima probleme z tem, ker nalaga kr ene na druge in pol vse skupaj dela probleme (zadeve se "tepejo" med seboj). Če pa uporabljamo celotne packe kodekov, tako da jih naložmo na spucan sistem problemov v večini ni.

"Razni codec packi niso več priporočljivi" - prvič čujem (večina še jih vedno uporablja).
"(če so sploh kdaj bili)," - tu si me pa nasmeju do konca....

Drgač pa BSplayer ostaja to kar je (beri:stare verzije!!!) in je še vedno med dobrimi programi. Media player classic- je med manj priljubljenimi prograi med mladimi(že zaradi svoje oblike).Dober je tudi JetAudio (vsebuje vse kar potrebujem, in je uporabniku prijazen program).


@mte ne blati teme-če maš kaj proti meni napiši na ZS ali se pa pritoži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

bluefish ::

sicer pa naj bi bila BSP Pro verzija brez raznih škodljivih dodatkov.

5er--> ::

@EWEER:
prvič čujem (večina še jih vedno uporablja)

je med manj priljubljenimi prograi med mladimi(že zaradi svoje oblike)

Hint:Ne posplošuj. (Pa no offence.);)
Meni je še vedno ljubša mte-jeva rešitev. (Sem videl že preveč problemov s temi codec packi-i.)

MTm2H37rqt7B ::

Za VLC ne rabis nobenih zunanjih kodekov! Ne ucite krive vere!;((

bart ::

Hi!
uporabi samo xvid pa AC3 pa morajo delat vsi filmi, ce pa se res zgodi da ne dela pa uporabi VLC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bart ()

ZLOky ::

Enake izkušnje kot ostali. Od začetka sem nalagal vse možne kodeke, da mi je stvar kao delala. Zdaj že par let samo Divx in pa AC3 za zvok in NIČ drugega in ga še ni bilo filmčka, da mi ne bi delal. Pustimo zdaj tu eksotične zadeve. Za to itak potrebujemo "eksotične predvajalne programčke"...

Mr_Globus ::

Najboljše je da maš samo ffdshow. Nova verzija ima že super AC3 not tako da tega ne rabiš posebej instalirat. Edino kar še rabiš je Matroska kodek če gdaj pogledaš kak mkv in kot rezerva VLC. Nima stvari da ne dela z VLC (se pa pojavljajo včasih problemi če preskakuješ - rabi par sekund da se ustali slika)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predvajanje HD filmov z končnico .mkv

Oddelek: Pomoč in nasveti
96741 (5550) HudPes
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412178 (10033) Jst
»

Pomoč - Opočasnjeno delovanje PC-ja ob gledanju videa?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7861 (759) 5er-->
»

BSplayer 1.21 izšel!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
407169 (5418) r5r
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223763 (3497) ferjan

Več podobnih tem