» »

Problem s webCam

Problem s webCam

Zlatoroh ::

žio, že nekaj časa nazj sm kupu logitech kamerco , in ko jo poizkušam inštalirati mi napiše tole vse naredim tako kakor piše . Zanima me če kdo ve kaj je narobe??:\

OmegaBlue ::

Imaš nameščene gonilnike? Probaj odstraniti stare če jih imaš, odštekaj kamero, potegni nove gonilnike tukaj. Namesti nove gonilnike in potem vštekaj kamero nazaj.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zlatoroh ::

Tako sem naredu pa še vedno ne dela pokaže se ista napaka:(

lebang1 ::

Preden inštaliraš sklopi vso zaščito (antivirusni,firewall...) mogoče bo pomagalo.

Zlatoroh ::

Tut to sm že naredu pa sm izklopu pa u msconfigu sm vse programe blokirou da se ne zaženejo....

SpyKe ::

Hy,

Jst sm se tut j**** z eno kamerco ene 2 tedna. Gre za Q-TEC webcam in zadeve na noben način nism spravu na svojo škatlo. Stvar dela na vseh laptopih, na stacionarcih pa na vsakem drugem. Sem probal tudi z USB-hubom, ki ima extra napajanje (če bi bil problem tukaj), pa ni šlo. Poskusil z milijon driverji, nč.....JA, inštalirou sm prou, najprej driverje, pol sm jo prklopu. Ni prva kamera k sm jo poštimou, ampak ta me pa res zaj****.

Res mi je zmanjkal idej kaj bi naredu. Že samo to mi ni jasno, da prklučm kamero spredej, pa javi unknown device, prklopm zadej isto, s5 prklopm spredej, mi pa prepozna webcam.
Slučajno mi je 2X ratal, da jo je sistem prepoznal prou, pa napsiou da kao radi, a ko sm pržgou aplikacijo za test, pa frizne (aplikacija)..

Nevem...
Kdor pogrunta mu dam za gajbo! :D

LP, SpyKe

Zlatoroh ::

Hehe aja tebe tut to jeb* a si kej formatirou , a to kej pomaga?:\

SpyKe ::

Tuki nastane pa problem. Nimam jst 3 dni cajta da bom nazaj naložu vs krep, tko da tega ne morm sprobat. Zih je še kej druzga..

Despaired,

SpyKe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto kamerca (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9518204 (12244) strumf666
»

Kateri web cam?

Oddelek: Kaj kupiti
273820 (2674) roli
»

Web kamera v linuxu [ubuntu]

Oddelek: Operacijski sistemi
81698 (1447) epona
»

Webcam

Oddelek: Kaj kupiti
121719 (1553) Trancedeejay

Videonadzor na računalniku

Oddelek: Kaj kupiti
467378 (5816) Brane2

Več podobnih tem