» »

TV kartica winfast expert

TV kartica winfast expert

Zelenček ::

Kupit želim to kartico, da bi presnel kar nekaj VHS-c kasetk na PC potem pa naredil arhiv na plošček cd ali dvd.Ker ima ta kartica še nekaj dodatne opreme, upam da je uporabna za to delo. Kakšen zapis naredi iz VCR na PC in kako se to stiska. Slišal sem, da 30 min kasete zasede 1.4gb diska. Arhiv na ploščkih naj bi bil zapisan za večino klasičnih DVD bralnikov. Želim odgovore tudi tistih,ki že uporabljajo tako tv kartico ali je to napaka in bi kupili kaj drugega? LP!

Volk| ::

Jaz mam to kartico.
Sem presenemaval s kasete na racunalnik in je slo kar fajn. Edino sprijazni se z izgubo kvalitete.
Prvic, ker snemas z kasete(analogni signal), drugic pa ko bos zmanjseval fajle saj ti pri zajemanju nastane kar velik fajl(kot si ze seznanjen).
Da se ne bos mucil prevec s priklopi...antenski vhod na antenski vhod!!!
Bos ze razumel ko bos delal s tem.
Obilo uspeha!

Zelenček ::

Saj res, ta kartica ima tudi s-vhs vtič, kako je pa tam s kvaliteto posnetka ali je vseeno? Pa še to v kaj zapišeš na PC in če so priloženi programi uporabni za obdelevo?

kikicar ::

Imam vprašanje glede te kartice pa da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprašal!

Danes sem kupil to tv kartico jo lepo vgradil in naštimal gonilnike...Edino kar je narobe je to da mi pilot ki sem ga dobil zraven ne dela! Ima kdo kakšno rešitev? Kje nastavit ali je treba še kakšne gonilnike?

Pa še zanima me kako naštimaš programe po vrsti pri tej kartici?:))

hvala:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kikicar ()

OK.d ::

mal butast odgovor ali si priklopil IR podaljšek za daljinc?, drugače pa za kanale po želji naštimat tudi mene zanima
LPOK.d

Zelenček ::

Še vedno ne dobim pravega odg. uporabnikov te kartice - še vprašanje priloženih gonilnikov-programov, ki so priloženi, če so OK ali jih je bolje potegniti z neta (ZS). Hvala za odg.LP!

fajrcajg ::

Pozdrav, nov na forumu.

Da ne odpriam nove teme, bi vprašal o mojem problemu kar tu.
Danes sem dobil to kartico in vse dela dobro, ampak zvoka nimam;( Mislim da vem tudi kaj je narobe. Priložen je aux-in kabel (mislim da se tako reče, enak je kot tisti s katerim povežeš audio kartico s cd-romom) ki ga naj bi vtaknil v svojo integrirano zvočno kartico. Vse lepo in prav, vendar moja integrirana zvočna kartica tega vhoda nima, saj v svoji božanski vsevednosti pri Intelu menijo da ta ni več potreben http://www.intel.com/support/motherboar... ).
Torej, sprašujem če je možno da bi zvok 'dobil' nekako preg PCI vodila in s tem rešil problem. Morda drug software?
Če ne, upam samo da jo mimovrste.com vzame nazaj.

Hvala za odgovore.

butkomutko ::

jaz dobim zvok iz tv kartice preko kabla iz tv kartice na zvocno in vhod bil je prilozen kratek kabel mam pa winfast leadek tv kartico na pci vodili in tud zunanji usb tuner ,ki ga rabim na prenosniku sam slika pri obeh glih ni prevec v redu vcasih sem mel ati tv tuner in je bi dosti bolsi

trto ::

hello

Jst bi bil pa prav zadovoljen, če bi mi nekdo povedal, kako preko te kartice povežem pc s tv! DAM ZA PIVO!!!!

lp Tomaž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425933 (3523) francek1
»

nakup Tv kartice

Oddelek: Zvok in slika
293213 (2450) gruntfürmich
»

iz video na DVD in kvaliteta zajema TV tunerjev

Oddelek: Zvok in slika
162435 (1938) zcetrt
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507043 (5110) Tiash
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918254 (5226) Pyr0Beast

Več podobnih tem