» »

nVidia 6800GT - Problemi z FPS pri igrah

nVidia 6800GT - Problemi z FPS pri igrah

mleko ::

Imam težavo in sicer moj FPS se pr većini špilov ne dvigne nad 30. Večinoma je okol 15. Edino ko sem v menijih ali gledam intro filmčke mam fps-ja nad 100. Ker mi gre to zlo na jetra in nevem kaj nej nardim, sem se odloču, da o tem povprašam vas.

P.S. Mam pa Grafo: nVidia 6800GT
In prosecor: Intel Pentium IV 3.01GHz

Imam naložene najnovejše gonilnike z uradne strani proizvajalca moje grafične gartice(nVidia)
lp, mleko

Dr Evil ::

Odvisno kaj igraš.Možno pa ,da imaš v nastavitvah za grafično vse AA in AF do ful.

XaNti ::

Sync off pa bo...
*AMD 64 3700+@2508~11x228*DFI LaN Party Ultra-D*Club3D6800GT@410/1100*
*GeilUltra-XBH-5 1GB*WD250GB SATA*Q-tec "650"*Chieftec *G15*CopperHead*

Makina ::

Jst sm mu iste tezave, pomoje je kaj narobe z open Gl ali pa direkt x. Probi nalozi nwidia force wawe www.guru3d.com
Trisixty s kombajnom bočno.

mleko ::

ko sem odklopil sync, sem res pridobil do povprečno 20 fps-jev več. Probal bom namestiti še nVidia force wawe in bom potem poročal o izmerjenih rezultatih.
Prosil bi pa še, če bi kdo lahko razloži, kaj naj bi pomenile kratice AA in AF in kaj ter kje je z njimi možno kaj počet.
lp, mleko

Dr Evil ::

AA:je antialiasing-protiupojitev,AF:anisotropic,ostrenje slike oziroma nekaj takega.Izklopiš pa jih lahko tako,da postaviš miškin kazalec na namizje,stisneš desni klik,klikneš "lastnosti-properties",izbereš "settings-nastavitve",klikneš "napredno-advanced","geforce 6800",performance&quality.Vse nastavi na aplication controled pa je.

mleko ::

Najlepša hvala Dr Evil.
Ko sem naložil nvidia force wawe mi pri večini iger fps pade za 30 FPS edino pri eni igri se je dvigni za 5 FPS. Zato bom raje naložil nazaj prejšno verzijo gonilnikov.
lp, mleko

johnib ::

Jaz mam MSI geforce6600 gt pa mam 60 do 100 fpsjev pri zahtevnih igrah , kak maš ti lahko 30 max, downloadaj si gonilnike točno za tvojo grafo po možnosti gonilnike od proizvajalca
grafe. (cube, msi itd. kaj pač maš za firme) .

mleko ::

rekel sem da pade ZA 30 FPS-jev, kar pa še nepomeni, da je to dejansko 30 FPS-jev (se pravi če imaš 100 FPS in padejo za 30 FPS dobiš 70 FPS in ne 30 FPS. Nauči se osnove matematike.;) )
lp, mleko

iro ::

S čim pa meriš fsp ? S programom fraps?

mleko ::

z programom Fraps ter TSO
(TSO je prvotno namenjen prikazovanju osebe, ki trenutno govori na programu Teamspeak ima pa možnost prikazovanja FPS-jev)
lp, mleko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

30 FPS vs 60 FPS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1149336 (7560) Dr_M

Prvi benchmarki X1900 XTX in XT so tu

Oddelek: Strojna oprema
332092 (1425) kuglvinkl
»

sam 60 fpsjev???

Oddelek: Pomoč in nasveti
302497 (1734) stock
»

Grafična od 80000-100000 SIT ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564489 (3807) RC14
»

počasno nalaganje tekstur v igrah

Oddelek: Pomoč in nasveti
9706 (601) tx-z

Več podobnih tem