» »

težava z monitorjem na laptopu pri igranju igric

težava z monitorjem na laptopu pri igranju igric

Cyber-77- ::

Imam težavo pri igranju iger na prenosniku Solonote (Call of Duty 2, Enemy Teritory...)
Ko začnem igrati igro mi cca 1/2 ure ekran deluje normalno (resolucija 800x600), nato pa se po ekranu pojavijo migetajoče pikice. Če zmanjšam resolucijo na 640x480 ekran deluje boljše (skoraj brez migetajočih pikic), vendar pa vseeno ne tako dobro kot prve pol ure igranja. Gonilnike imam vse najnovejše. Vse igre, ki jih igram so originali in zahtevajo slabšo strojno opremo od moje. (npr. Win98/2000/ME/XP, Pentium 4 1.4GHz, 512Mb spomina, grafična kartica s 64Mb spomina, DVD ROM, 4.0Gb prostora) . Z pregrevanjem prenosnika nimam nikaršnih problemov (ventilator deluje ok) tudi, če ga uporabljam dalj časa. Ali obstaja kakšna softwearska rešitev tega problema? IOperacijski sistem je Windows XP, pomnilnik 512MB, trdi disk 60GB, grafika ATI Radeon 9700 128MB.

Please help!

5er--> ::

Te pikice naj bi bile ravno znak pregrevanja grafične.

Cyber-77- ::

Računalnik je še v garanciji, to se mi dogaja le pri igranju igric. Če ga bom dal na servis, a je možno, da mi rečejo, da laptop ni namenjen igranju?

5er--> ::

Ja, saj le pri igranju igric (no, skoraj) obremeniš grafično.
Ta izgovor bi bil blesav... (Zakaj bi sicer imel Radeona 9700? Da dela office boljše? :D)

Cyber-77- ::

Hvala, grem v ponedeljek na servis.

Cyber-77- ::

Sam tolk da povem, zamenjal so mi matično plato, zdej pa dela ko šus.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri hp

Oddelek: Pomoč in nasveti
101218 (1057) Zheegec
»

Težava z nakupom prenosnika!

Oddelek: Kaj kupiti
182199 (1653) samo112
»

Katerega notebooka priporočate

Oddelek: Kaj kupiti
182110 (1706) kix
»

memtest javi 800 napak + pc crkuje = no good ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131176 (945) dmalis
»

Pregrevanje grafične??

Oddelek: Strojna oprema
7897 (770) Caligula

Več podobnih tem