» »

Tako, pa je Volja ADSL najugodneje

Tako, pa je Volja ADSL najugodneje

jerry2000 ::

Volja očitno že vrača udarec T-2. Danes sem videl nove pakete 8/1 in 20/1... 8/1 je bolj ugoden kot pri T-2, če ne rabiš uploada seveda močnega...

http://www.volja.net/index.php?option=c...

Upam, da bo TM, kjer sem jaz, kaj nadgradil :-)

Jerry
Jerry and Tom
  • spremenilo: jerry2000 ()

Tody ::

lahko se 2x zarotiraš veš kje veš kako na te cene... pogoj je še vedno Telekom poleg tega zanimi paketi so na zelo omejenih lokacjah

Kajzar ::

Telekom sploh ni pogoj, ker je možno imeti polno razvezan dostop. V primeru polno razvezanega dostopa je VoIP pogoj, kar ni ravno pametna marketinška poteza. Za vse tiste, ki jih T-2 nateguje, je VoljaDSL vsekakor dobra rešitev, ker je Volja vsaj resna firma in ima normalen odnos do strank. Škoda je le, da Volja še ne trži VDSL...

Cinderela ::

A je zaj res blo potrebno seeno temo odpret? Medtem ko se ostali niso niti ponudbe predstavlji ze takoj reces da je volja najcenejsa?

NavadniNimda ::

Volja ima 13 jurjev za 20 mega, ampak je "skupni razvezani", kar pomeni, da mora stranka plačevat še Telekomu 3.5 jurjev za ISDN ali 2.5 za navadno naročnino. Torej je T-2 še vedno cenejši, ker je tam telefon samo 1000.:O

jerry2000 ::

Poglej datum kdaj sem odprl temo. Ja naš Telemach pač nima nove ponudbe, ko bo pa bo. Trenutno je Volja najbolj ugodna. Ampak je malo central, jaz v Mostah recimo ne morem njih dobiti.
Jerry and Tom

ThinMan ::

Če sem prav razumel bos dobil za 3990 + 2500 (telekom narocnina) = 6400 (1024/256 dostop)

to je pa zanimivo in poceni glede na ostale ponudnike.


lp
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

flipflop ::

Mogoče offtopic, kako lahko izvem na katero centralo sem priklopljen? Se da preko interneta?

Malkec ::

flade: Kaj pa impulzi za adsl? To nimaš stalnega dostopa :D
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

DSmidgy ::

Seveda ga maš.

ThinMan ::

poglej ta link in videl bos da imas vse v ceni. Sm je pa finta

Pri popolnem razvezanem je centrala od Volje - je pac omejeno! pri navadnem pa od Telekoma - tk da je isto kot je blo - shit.



lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

poweroff ::

Mene pa zanima kaj je trenutno najcenejši paket - lahko je tudi samo pol mega, pogoj je, da je najcenejši.
sudo poweroff

Kajzar ::

Volja ima skupni razvezani (telefonija = Telekom, internet = VoljaDSL) in polno razvezani dostop (telefonija = Volja VoIP, internet = VoljaDSL). V obeh primerih je cena za VoljaDSL enaka. Torej ni res, da moraš za VoljaDSL imeti polno razvezan dostop, pogoj je le, da je centrala od Volje dovolj blizu, da je VoljaDSL sploh mogoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL in splitter

Oddelek: Omrežja in internet
152857 (2550) Cosmo
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311890 (6058) angus255
»

Najcenejši ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
849800 (6473) pupsi1984
»

Volja - cenejši internet kot T-2? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11916633 (9089) Wox
»

Siolov ADSL2+

Oddelek: Omrežja in internet
202647 (1853) Vanquish

Več podobnih tem