» »

Računalnik ne dela :)

Računalnik ne dela :)

iNDigo_Child ::

Ali je možno, da se ti računalnik čez noč pokvari...? Ko sem ga zjutraj hotel vžgati, mi je premlel le do mesta, kjer piše "Detecting IDE nevemkaj" Operacijskega sistema pa ni in ni hotel naložiti...dal sem mu čas...1 ura je kar dovolj, a ne? Potem je prišel moj brat in nekaj spreminjal v Biosu...pri Videu je namest EGA, kar je blo prej napisano, izbral CGA 80...in potem...hehe...pri naslednjem zagonu se je računalnik le vžgal, toda na monitorju ni pokazal nič...tudi lučka, ki kaže aktivnost na disku, ni bila aktivna...Kaj mi je storiti? Ali mogoče kdo tukaj kaj ve o tem? A mi slučajno kdo svetuje kaj drugega razen odpreti okno in vreči računalnik skozenj?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Dark Angel ::

Možno je čist... Računalnik je le elektronika... Sem imel primer ko zjutraj nažgem in po 3s se sam vgasne... Kriv napajalnik...

Tko da kar tako povedat kaj bi bilo pri tebi narobe mislim da zagotovo ne more nihče... Če je pod garancijo nesi na servis. Če ni in če se spoznaš lahko selektivno odklapljaš naprave (diske, mrežne itd...) in mogoče lahko ugotoviš če je samo kakšna komponenta crknila...

V najslabšem primeru: crknila matična ali napajalnik...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem seat ibiza 1.6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
597086 (5053) p3ro
»

Polnenje akumulatorja

Oddelek: Na cesti
287260 (6874) Brane22
»

Avto crknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712651 (11210) andromedar
»

ATI5850 in Asus P5K

Oddelek: Zvok in slika
291843 (1539) Jst
»

Računalnik se ne da več vžgati.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171473 (1303) StajercSSS

Več podobnih tem