» »

Kako si zapomnite pomembne datume (rojstni dnevi, itd...)

Kako si zapomnite pomembne datume (rojstni dnevi, itd...)

mrTwelveTrees ::

Ne vem, ampak sem eden od tistih ki majo bolj slab spomin... je*at ga...

kako si vi zapomnite pomembne datume ? imate opomnike na telefonih, računalniku,... koledarju ?

---> iščem kakšen program ki je prav pisan za kaj takega... kaj preprostega , pozna kdo kaj takega....

mjakop ::

Jaz imam vse pomembne opomnike na mobitelu. Poskusi program opomnik, ki ga najdeš na http://my.area52.us/ (ni to moj program).

Sej bi ti ponudil mojo malo bolj obsežno verzijo opomnika, a kaj ko ga nimam interesa končat. Mogoče pa bom vseeno kdaj opravil z njim do konca(trenutno podpira custom opozorilne zvoke, sortiranje po pomembnosti,opisi, datumska in časovna opozorila....manjka mu samo še pika na i).

MihaFirst ::

v kirem jeziku ga pa delaš? jst bi bil zlo vesel kake source kode za VB al pa za python:D
www.gamma.si

roksonm1 ::

jst mam pa vse na računalniku
to je moj forum http://rokson.mojforum.si/

waters ::

Sunbird laufa

Aryss ::

velko večino vseh datumov mam v glavi, kšne bl zajebane datume pa mam na telefonu. drgač si pa večino stvari brez blema zapomnem.
searching users signature...
...
not found!

Tody ::

Yahoo widget Yahoo! Widget Gallery

Malce je rama ampak ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

vrtnyka ::

Oh joj! Sej pa ni tko tezko ;) Pac malce treniras spomin ;)
vrtnyka ma resota rada

AndrejS ::

Nokia :D

mjakop ::

edward: delam v delphi-ju

Nejc Pintar ::

Meni pa ni problem da si nebi datumov zapomnil. Problem se je to pol spomnit da tist dan pa je kej posebnga.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tero ::

Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tomay ::

Videl sem eno stran, ki kar sama po mailu pošlje voščilnico. Lahko nastaviš za vse, ki jih poznaš. >:D
Voodoo 4Ever

zlabo ::

si sploh ne zapomnim:D
ubistvu imam v glavi nasledne datume: začetek pouka, moj rojstni dan, božič, novo leto, konec pouka
to so vglavnem vsi datumi ki jih imam v glavi>:D

ne resno, datumi so pri meni španska vas, marsikaj drugega si zapomnim (dogodke, določena števila, imena) datumov si pa nemorem:)

Moravče ::

Zelo zajebano si zapomnit to. Dostkrat kr rečem naj mi večkrat pove kr si težko zapomnim pa pol mal trenitamo lol. Evo glih sm pozabu da ma bivša rojstni dan v ponedljek, zaj moram pa ji nekaj kupit. In kako priročno ker so jutri štacune zaprte. Aja pa zmenla sva se že da se dopoldne dobiva lol. Torej mam ene 2ure časa da ji nekaj kupim lol.

bili_39 ::

tole si poglejte.

Meni je všeč koledar na namizju...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umaknjena prepoved prodaje Galaxy Taba 10.1 po Evropi razen v Nemčiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
7929630 (26346) gruntfürmich
»

Telefoni poneumljajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
587856 (5711) BigWhale
»

Koledar - rojstni dnevi

Oddelek: Loža
62279 (2047) Tody
»

Enostaven GSM telefon (low-cost)

Oddelek: Kaj kupiti
91358 (1164) krneki0001
»

Ura, koledar-opomnik in obremenitev sistema na namizju kot pri Visti na Xp-jih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
75641 (5541) zk_eu

Več podobnih tem