» »

Hibernate @ WinXP

Hibernate @ WinXP

Tr0n ::

Vprasanje, ki je ze bilo na tem forumu 312.732.987 krat. Ampak ker se vedno ni searcha, ga moram se enkrat postavit :).

Kje ugotovim, zakaj se mi XPji nocejo hibernatat? Se mi ustavijo pri Resuming Windows...

andrej ::

hm, naceloma bi to blo v hober.txt, ampak v tvojem primeru si lahko sel v hibernate, samo ven nisi mogo...

Je kaj v Event Viewerju kaj sumljivega? Kaj si zadnje case instaliral?

Tr0n ::

V tem je ravno finta. Hibernate se mi normalno starta, racunalnik se izkljuci, ustvari se sys datoteka. Ko pa bi moralo bootat, pa se ustavi ze v dosu, kjer pise Resuming Windows nato se disk ustavi in potem je vse tiho in tako tudi ostane ;).

Podobno se mi je zgodilo cisto na zacetku, ko so bili XPji na frisno instalirani in se nisem instaliral nobenih 3rd party gonilnikov ali programov. Mogoce ker imam multiboot in so XPji na E disku?

V Event Viewerju na novo ni nobenih error sporocil, samo neka stara so, ki pa mislim, da niso neposredno povezana s tem.

andrej ::

ce znas debagirat pripelji drugo masino, in en null modem kabl potem pa debagiraj XP-je:D

andrej ::

pri debagiranju bos natandno vido katera funkcija je izvaja in zakaj se je zadeva ustavla... seveda pa rabis nekaj znanja o winsih...

ABX ::

Multiboot in hibernate je štala, ker če narediš hibernate v enem sistemu in naslednjič se bootaš v drugega povzročiš katasrofo :) Potem pa ti windowsi lepo nekaj napišejo nekaj v en txt file in ti v hibernate ne greš sploh več :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Debagiranje Winsev? Hehe, ti to resno mislis? ;) Ne obstaja kaksna bolj enostavna razlaga?

ABX ::

... nima smisla ker nimaš dostopa do surce kode.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Ma ne, mislim eno normalno resitev. A ne obstaja? Neuporaben hibernate? No ideas?

andrej ::

ABX: tudi ce nimas source kode se da debagirat. Ti rabis samo Symbol datoteke, null model kabel in en program. Pa se uporabno je, ker tocno vidis katera funkcija se je izvedla, itd. Res pa je, da rabis zelo veliko casa, da kam prides...

Glede hibernata in multiboota mas prav. Tega nikakor ne smes delat!

TrOn: kaksne druge pametne ideje nimam. Razen da na suppot.microsoft.com probas poiskat kaj na temo hibernate. Ali pa na kaksnem drugem siteu poiskat ljudi, ki imajo isti problem...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mirovanje in ponoven vklop

Oddelek: Pomoč in nasveti
6669 (555) kornilov
»

Windows 7 - počasen resume

Oddelek: Operacijski sistemi
262512 (2056) MrStein
»

Operacijski sistem WINXP z SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
81040 (848) Jozek82
»

Hibernate namesto Stand-by v Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
121354 (1111) andrej
»

WinXP / Hibernate

Oddelek: Programska oprema
121005 (847) andrej

Več podobnih tem