» »

Mirovanje in ponoven vklop

Mirovanje in ponoven vklop

kornilov ::

Uporabljam Windows Visto, do nedavnega je uporabna funkcija Mirovanja delovala v redu, sedaj pa, ko dam rač. v stanje mirovanja, ga ne morem več prebuditi. Včasih sem ga lahko prebudil s tipkovnico, kar na enkrat je to nehalo delovati, nekaj let sem ga lahko prebudil s klikom na miški, sedaj je še to nehalo delovati. :) Tipkovnica in miška drugače delujeta brez problemov. Bi znal kdo postaviti diagnozo oziroma predpisati zdravila na recept? :|

jurre ::

hm, si siguren da je mirovanje?
Jaz prenosnik večinoma dajem v mirovanje (hibernate) in se vedno shrani vsebina iz RAMa na disk, nato se pa računalnik popolnoma izklopi. Nazaj ga vklopim s tipko za vklop, sledi napis "resuming windows" (namesto starting) in potem se vsi programi odprejo nazaj.

Če daš v spanje (sleep), bi morala pa lučka za power utripati (vsaj ponavadi) in bi se ga moralo dati zbuditi s tipkovnico/miško. Opazil pa sem, da moraš pri nekaterih prenosnikih ravno tako pritisniti power tipko.

kornilov ::

Opcija je poimenovana Mirovanje. Tudi s tipko za vklop ga ne morem spet vklopiti, kot si predlagal. Lučka za power med "mirovanjem" utripa.

DeeJay ::

to je klasičen problem Viste. Preklopi na Win 7 in bo problem rešen.

kornilov ::

Se lahko ta problem odpravi še kako drugače? :)

Duhec ::

Lahko je kak windowsupdate z ritjo podrl kakw power nastavitve.
Preveri teh 7 točk, eno po eno in poročaj, če je katera bila prava.
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

kornilov ::

Hvala za uporaben link.
Obdelal sem variante do vključno 5 točke, vendar mi zaenkrat še ni uspelo odpraviti napake.
Če bom zrihtal, bom sporočil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS K73E, Ko baterija pade na cca 45% se računalnik izklopi ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
212346 (1980) sočan
»

Ventilatorji se ne ugasnejo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5110217 (8808) inbox
»

Wireless na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
91667 (1541) bacin1
»

noče v stanje mirovanja

Oddelek: Pomoč in nasveti
111646 (1419) matejkor
»

Zaganjanje sistema windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
132143 (1957) In Extremis

Več podobnih tem