» »

Linksys BEFSR41 router

Linksys BEFSR41 router

Smrkc ::

Lep pozdrav!

Uporabljam Linksys BEFSR41v4 router. Le-ta mi povzorča težave pri prenašanju podatkov v MSN-ju (dosega hitrosti do maksimalno 30 KB/s), pri delovanju GameSpy-a, ter pri prenosu podatkov preko Apache HTML serverja (dosega hitrosti do 20 KB/s). Imam 10/2 povezavo, tako da bi stvar mogla delat veliko hitrejše. Zanima me, če kdorkoli ve, kako nastavit porte, oz. kaj je potrebno storiti, da bo zadeva delovala. DMZ ne pride v poštev, ker sta na router priklopljena dva računalnika.

scythe ::

Ja lahko odpreš DMZ samo za svoj računalnik! Saj pri DMZ imaš narejeno zako 192.168.1. XXX (xxx-tvoja zadnja številka IP). Probraj to odpreti , pa povej če bo bolje!

Druga možnost.

Porte nastavljaš, da gres v router. Potem v NAT setting---Virtual Server. In tukaj nastavljaš porte....A maš port 80 odprti ? Če ga nimaš ga odpri 80/Both...


Povej če ti bo uspelo

Smrkc ::

he he... sm probou DMZ vključt in stvar kr dela. Pol sm ga pa izključu, pa na Port forwarding odpru port 80 na TCP in UDP pa lih tko dela. Prej je biu problem ker sm meu na UPnP forwarding odprt port 80 in ta samo na TCP. Zdj mi in na MSNju dobr prenaša in na HTML serverju. Hvala lepa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372329136 (29592) ignats
»

Telekomov broadband router optika

Oddelek: Strojna oprema
81271 (1043) Daniel
»

Port Forwarding nikakor noče delovati?

Oddelek: Pomoč in nasveti
217380 (6520) AC_DC
»

Vzpostavitev strežnika (ubuntu)

Oddelek: Omrežja in internet
436493 (5694) s6c-gEL
»

Streznik za routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
51175 (1060) Tody

Več podobnih tem