» »

Peka z LIGHTSCRIBE pogonom -težave

Peka z LIGHTSCRIBE pogonom -težave

SES-AS ::

Rabim pomoč pri peki z lightscribe pogonom:nemorem zapeči dvd (lightscribe teme ali slike) normalna peka pa gre.Posnel sem z neta program lightscribe direct disc labeling in nastavil v njem pogon odpru sem nerota(imam 7 ultra edition) in v samem nerotu ko napravim sliko ali tekst in dam natisni sliko mi napiše PARAMETER JE NAPAČEN.Če je kdo že peku z nerotom prosim za detaljni opis postopka. HVALA za pomoč.L.P.>:D :))

JOKER ::

Kolko jaz vem, se za Nero dobi dodatek, kateri ti potem to tudi omogoča.
V Nerotovem oknu, ko se zažene pod Extras ti mora pisati Lightscribe.
Jal imam recimo LabelFlash in mi tam pač piše labelflash, čeprav nisem nič dodatno nameščal.

Dobijo pa se poizkusni programi, ki delujejo neodvisno od nerota, ki omogočajo pisanje/risanje na drugo stran medija.
So dosti boljši kot pa Nero, saj ima uporabnik več možnosti ...

pogooglaj malo recimo software for Lightscribe ... itd.
Uporabi domišljijo, ziher boš kaj našel v googlu.
________________________________________________________
Ka te češ ....

SES-AS ::

To je ta dodatek za nerota , ki sem ga posnel (imam pa slovenskega tako da nevem kje misliš) hvala vseeno.

JOKER ::

Mater ej, nebi malo pobrskal po Nerotu !?
Kar enostavno ne veš kje mislim ...
Sem ti zdaj sliko dal zraven, da boš videl, morda se boš pa zdaj spomnil.
Res, da imam jaz 7ko, ampak tudi pri 6ki se odpre to okno v kolikor ga nisi eliminiral.

Če se ti popolno ne pokaže klikneš ikono, kjer je puščica in greš z drsnim trakom do konca. Pri tebi mora pisat LightScribe. Če to ne piše, potem zadeve nisi namestil pravilno, ali pa je sploh nisi. Pod Extra (podčrtano) mora pisat LightScribe in tam potem dostopaš do te funkcije. Da pa ti Nero možnost dostopa do nje tudi po končanem snemanju medija.
Lahko narediš ovitek ali pa sliko/napis namedij.

________________________________________________________
Ka te češ ....

SES-AS ::

Hvala ja tudi jaz mam nero 7 sam nimam v extras oknu te možnosti( se mi je zdelo ta tu nekaj ne štima ker nisem našel) še enkrat hvala za odgovor sem tudi z neta posnel dodatek , pa nič. Si ti tudi moral kaj dosnemavati?

Mobidick ::

Ne vem, o čem ravno govorita, ko pravita dodatek za nerota. Za lightscribe potrebuješ gonilnike, ki ti potem omogočijo LS zapisovanje v vsakem softveru, ki to pač podpira. Pri Nerotu 8 ne potrebuješ ničesar drugega kot pa ta gonilnik. V Nero Cover Designerju imaš potem tole na voljo:

The future is digital!

SES-AS ::

Ta gonilnik sem posnel vendar meni ne pokaže te možnosti kot tebi(verjetno ga nero ne zazna, nevem zakaj) imam pa vprašanje zate ,ko si omenil gonilnike za lightscribe si z tem mislil gaonilnike za sam pekač ali te ki si jih navedel( te že mam) za sam pekač jih pa nisem nalagal samo priklopil sem ga saj ga windowsi sami zaznajo.L.P.

Mobidick ::

Ne, ni nekih posebnih gonilnikov za pogone. Jaz sem edini DVD LS posnel v SureThing Labelerju. Lahko probaš tega, ali pa Nero 8.
The future is digital!

SES-AS ::

Ja z nerotom nisem uspel posnel sem drugo verzijo nero7 pa neuspešno bom probal še z 8 , sem pa uspel z lightscribe template labeler in lightscribe simple labeler ki sem jih našel na isti strani kot softwere program za nerota.Vsem hvala za pomoč.L.P>:D :) >:D :) :P :D

pipc ::

Da ne bom odpiral nove teme bi kr tukaj prasal

In sicer me zanima ce je za labelflash dovolj sam nero al je treba kaksne dodatke dol posnet tako kot za lightsrice

hvala za odgovore lp>:D >:D >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LightScribe in LabelFlash

Oddelek: Pomoč in nasveti
156236 (1103) DoberDan
»

Nec DVD rekorderji in LabelFlash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6828297 (18614) Mitko_R
»

Label flash

Oddelek: Pomoč in nasveti
358250 (5520) shany
»

dvd pekač in kako na dvd zapečti napis,sliko namesto etikete

Oddelek: Programska oprema
101728 (1580) JOKER
»

LG DVD/RW ... LightScribe

Oddelek: Pomoč in nasveti
61770 (1660) JOKER

Več podobnih tem