» »

BitComet

BitComet

YoSKo ::

A mi zna kdo pomagat?
MAm Rauter Level One FBR-1418 in sm odpru port za Bitcomet mojmu IP-ju in ukolu UPnP ampak mi še vedno loada full počasnej kot bi prčakvou?! Frendu k loada Isti file kot js ma helth full višji (6000) js mam pa tm okol 2000 pa peer-sov je tud full mal...
100%isti file downlaodava ni vprašanja()isti site in isto ime in ista velikost filea)

A komu kje jsn?!

bossini ::

kok ti lowda? kok ponavadi?
bossini

Hammer123 ::

Hotel sem napisat, da ne ker te nihče ne bo razumel, vendar bi potem izpadel prase.
Najprvo poskušaj lepo napisat vprašanje in boš garantirano več odgovorov dobil, kajti polovico kar mine ko tole berejo.
Pa brez zamere!

Lp!

neres ::

BitComet je sicer dostikrat banan od trackerjev, ker baje ne deluje po nekih predpisih.

Svetujem uTorrent. Morda ti bo celo delalo boljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

YoSKo ::

Ej sorry :8) če sm napisu mal bl zgoščeno vse skupi ...al nevem te je zmotl k je preveč nekih napak ...ampak ...
...DOBR K BISTVU:

Zdej sm se že sam posvetvou mal po netu in najdu odgovor tko da sicer kot sm napisu sm port za Bitcomet odpru v Virtual server nastavitvah Rauterja. Problem pa je bil v tem da nism imel omogočenega UPnP-ja ...kar je za delovanje tega programa ključno, kot sm bral na njihovi domači strani.

Hvala vsem za trud pa upam da ni s5 kej narobe?! :\

Pa uspešn tedn!

ejga40 ::

Bittornado!
Ni važno kol`k si star ampak kol`k s`neumen!

mbra ::

100% AZUREUS
mbra


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program ali modem ali požarni zid?

Oddelek: Pomoč in nasveti
272083 (1202) user-pass
»

Security flaws in UPnP

Oddelek: Informacijska varnost
353525 (2954) ABX
»

WRT54G v5.0

Oddelek: Omrežja in internet
302409 (1622) luser2
»

UPnP

Oddelek: Programska oprema
81496 (1403) Paramedic
»

Azureus 2.2.0.0 zunaj

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294431 (4431) zile

Več podobnih tem