» »

minimalna konfiguracija?!?

minimalna konfiguracija?!?

sifu ::

zanima me kaj mislite kaksna bo minimalna konfiguracija racunalnika cez 5 let za programe in igre...torej katere komponente naj kupim da bodo cez recimo 5 let se vedno zadoscale za minimalno konfiguracijo programov in iger...

s tem mislim: velikost diska, kaksna graficna,kateri ram, moc procesorja itd..

kaj bi vi predlagal za dobo 5 let?!?

thx:\

DrSergioDJ ::

haham 5 let...hmm, kar se zdej prodaja, bo najverjetneje ze cez 2-3 leta se komaj, komaj. Jah, Najhitrejsega XP procesor, DDR mamaplata in ram ( 1GB ), GF3, 100GB disk, ostalo se mi zdi, da ni tako pomembno.

Samo vseeno, hmmm, 5 let :D
...

sifu ::

vids..jest pa ne mislem tko ..ker word cez 5 let nau rabu nc vec kt zdele..pa excel tud ne....v bistvu se rab hude procesorje sam zarad iger dons..in kokr vids so minimalne konfiguracije tm nekje pr 500 dons...kar sploh ni velik...me prou zanima kaksna bo igra ki bo za minimalno konfiguracijo cez 5 let rabila procesor p4-2ghz :\

kuglvinkl ::

Si že slišal za VR? Kvaliteta današnjih iger še zdaleč ne dosega tega pojma.
Your focus determines your reallity

Maximus ::

Odvisn za kaj misls nucat računalnik.
Če ga mislš met za poslovne aplikacije ti je cist vredu 1Ghz AMD, če pa za špile, pa ti zdej najboljša konfiguracija čez pet let nebo vredu.
Jst mam že 5 oz. 6 let staro kišto in edina stvar k mi dela so poslovne aplikacije:D, o špilih pa itak nima smisla govort k noben nedela:(.

Zaključek: Računalnik za pet let kupovat (špili + poslovne aplikacije) ni šans. Mogoče za dve leti.

LP!

Daishi ::

Pomisli za nazaj. Kak racunalnik smo imeli leta 1996 ?

Mislim, da smo se komaj skobacali na ta popravljene Pentiume.

Kaj bi danes pocel z Pentiumom 133, 16MB RAM-a, 2 GB diskom, 8xCD-ROM-om, SB AWE 64 in S3 2MB z Voodoo 1?

Vse ali nic. Windows 95 dela, Office 97 pocasneje ampak dela, Comanche 4 . . . ne bi komentiral.:D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Server ali močnejši PC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509490 (8249) _Dejan_
»

Nakup osebnega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
342017 (1396) Meizu
»

OpenOffice.org proti Microsoft Office (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
13511567 (9189) Daedalus
»

minimalna konfiguracija za gledanje filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
101048 (874) sniffer
»

Kolko bi pršu notebook ?

Oddelek: Kaj kupiti
12997 (798) Matty

Več podobnih tem