» »

Strategije?

Strategije?

cahahopie ::

Veste kaj ugotavljam ljudje, da so v Sloveniji strategije v velikem zatonu. Npr. sa CS in Q3 imate npr. stran Discharged in en cel kup klanov. Kot strategije msilim predvsem na AOE2, mojo naj-igro (2 leti non-stop nabijanja prek neta). In veste, da v celi preljubi Sloveniji nisem našel takšne strani (edino če ni vpisana v noben iskalnik, kar bi pa bilo že neprofesionalno in je takšna stran brez pomena). Bila je neka slovenska liga za Aoe, ki je propadla (dobival so se prek ICQ in nato igral). Pred nekaj časa se nas je 8 frendov spomnal nardit en klan (ker smo tolk špilal) , slovenski klan - Clan Knights of Paradox in dal na net eno za-silo stran. Toda, kaj, ko so na preljubem Zone-u slovenski igralci redki kot žafran in je potem naše igranje ostalo brez pomena. Zato... nameravam JAZ! nardit en pejđ, dostojen (spisan s pomočjo PHPja, mysql baza), da se bodo člani klana lahko prijavljali na stran, pisali novice, članke, poročila o tekmah, itd... da bi bil to en portal, ne portal našega klana ampak portal za stretegije. Torej portal za AOE1,2,The Conquerors, RA1,2, prihajaoči Empre Earth, The Moon Project, itd... Torej portal za strategije(www.strategija.com ..?). Seveda pa bi rabil pomoč, lepo bi bilo če bi se kdo ponudil... kar pa se tiče izdelava strani je lahko tudi predelan phpnuke. Kar bi najbolj rabla takšna stran je kot sekundarna dejavnost - novice iz sveta iger, največ iz strateških (pa tudi vseh ostalih, ker je samo o strategijah bolj malo novic). In vse ostalo. Torej... prostovoljci pišite! Moj mejl!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of empires 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558244 (1324) Twixz
»

Age of empires 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
677853 (1659) oo7
»

Age of Empires III demo že nared?

Oddelek: Novice / Igre
264218 (3162) Tilen
»

Empire earth

Oddelek: Igre
81090 (916) ginekolog
»

frejmi ali tabele?

Oddelek: Omrežja in internet
71074 (944) MasterBlaster

Več podobnih tem