» »

IT EXPERT

IT EXPERT

torrino ::

Zanima me, če je že kdo dal čez tole šolanje tlele na housingu.
Stvar je precej draga, mal man kot 2 miljončka, pa me zanima, če je že kdo to naredu, so izpiti težki?
Je stvar u praksi sploh uporabna?
Se splača it to delat?

Fizikalko ::

Po moje ne. Skoraj vse se lahko sam naucis, ce mas disciplino in cas. Pa ne smes bit ravnoo totalen debil, to je pa vse.

B-D_ ::

Šolanje je za tiste ki ne znajo iti na p2p omrežje in napisati imena certifikacije za katero se šolajo. Ker jim mora en za dva milijona dva meseca vse kazati na tablo in jih za rokco držat.

Bodoči administratorji pa taki... :\ sramota

B-D_ ::

p.s.: Zgoraj je govora o šolanju katerega lahko opraviš zastonj doma sam, delanje izpita za certifikacijo in potem fancy papirček v okvirju sta pa popolnoma druga zgodba (beri: plača za nekajkrat večja). To se pa defenitivno splača. ;)

torrino ::

Dans sm ravno na malci sreču enga prjatla, pa je bil zraven njega en tip, k zdej hod na to šolanje in prav, da so na Linux izpitu večina zgrnli, mislim to mi je mau smešno, da je večina folka tok neumnega, da izpitov ne more narest.
Reku je tud, da housing trdi, da je bilo izobraževanje z njihove strani korektno.
Zdej mene tole še bl skrbi, a so izpiti res tok zajeban, ali se je tuki zdej našla grupa ljudi, ki so po večini tok glupi, da niso naredl.
Menda pa so vsi teli sistemci po firmah!
Jst bi sicer uzel študentsko varianto, ampak ne bi pa se zdej zakreditiral, zato, da pol izpitov naum naredu.

Blisk ::

Jaz hodim na to šolanje in res je, 75% nas ni naredilo linux izpita!
Kdo je kriv o tem smo na dolgo in široko razglabljali s housingom, oni trdijo, da so naredili vse, mi trdimo dani res!

klemen22 ::

Sej je pravilno da so tejle izpiti zajebani sicer nima nobenega smisla da bi mel vsak certifikat.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

amd64bit ::

Mene pa zanima koliko so dejansko priznani tile certifikati. Ne mislim sedaj samo na te, ki jih narediš v okviru IT expert ampak na splošno. Ima kdo kaj izkušenj s tem? Razlika prej potem. Po monosti iz prve roke.

LP

Ginginova ::

Če jih je večina padla na izpitu, pomeni, da tečaj ni bi prav dobro voden. Smisel tečaja je, da ljudje ne pogrnejo na izpitu, oz. da jih čim manj, 75% padlih pa res pomeni, da je nekaj narobe.

Ogo

klemen22 ::

Če jih je večina padla na izpitu, pomeni, da tečaj ni bi prav dobro voden. Smisel tečaja je, da ljudje ne pogrnejo na izpitu, oz. da jih čim manj, 75% padlih pa res pomeni, da je nekaj narobe.

Ja ali pa se prijavi 3/4 folka na blef in upa da bodo certifikat kar dobili glede na to da plačajo tečaj.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Loki ::

ali da ne pogledajo nobene dodatne literature doma?
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD)

Oddelek: Programiranje
61353 (1173) Alexius Heristalski
»

Pridobitev MS Certifikatov ali IT faks

Oddelek: Šola
4213192 (11801) bedak
»

potrdila o znanju racunalnistva (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596674 (4841) Mr.B
»

Brezplačen Cisco CCNA tečaj

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
306917 (4635) Johnyboy7
»

linux inženir

Oddelek: Programska oprema
321830 (1291) Bakunin

Več podobnih tem