» »

Varna registracija domene

Varna registracija domene

pivmik ::

Jazst bi rad registriral dve domeni, ki sta prosti. Vendar sem slišal, da nekatera "podjetja" oz. strani ki ponujajo registracijo domen, ti ukradejo domeno, če se jim zdi zanimiva in ti rečejo da je domena zasedena.

Zato bi prosil da mi poveste katero podjetje je zanesljivo in katero podjetje pa vas je ogoljufalo.
LP, Gregor GRE^

pivmik ::

AJA! In naj bo to slovensko podjetje, pri katerem ni potrebno posedovati kreditne kartice.
LP, Gregor GRE^

SLOWWWeb.net ::

TUKAJ lahko registriraš svojo domeno brez bojazni da bi ti jo kdo ukradel. Če ne zaupaš temu sistemu, se lahko tudi drugače zmeniva :)) .

__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Primoz ::

ty-team... tole meni smrdi na reklamiranje (še posebej, ker si tako drag), tako da naj ti bo to prvo opozorilo.
Če želiš oglaševati na Slo-Techu pošlji e-mail na primoz@slo-tech.com
There can be no real freedom without the freedom to fail.

pivmik ::

Se mi zdi da prav od Domenci sem slisal da rada dela take goljufije, ma nisem cisto siguren.
LP, Gregor GRE^

PaJo ::

Glej jaz sem par domen registriral pri www.slonic.net, tudi slo-tech je tam registriran in nisem imel nobenih problemov. Verjetno bi se zdaj tam registriral, ampak sem ugotovil da je v tujini za 50% ceneje, edino kar raskiram je moja kreditan kartica, kar pa moram potrkat, da se nisem imel problemov s tem, prej mogoce pri placevanju v Sloveniji, kod v tujini:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

danej ::

Še nikoli nisem slišal, da bi kdo komu na ta način ukradel domeno?! Je pa res, da pravzaprav nimaš kej, če ti jo...

Mislim, da imajo najcenejšo registracijo v Sloveniji pri http://modronebo.net. Nisem registriral nobene domene pri njih, glede gostovanja pa so zelo korektni, tko da...

Dejan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup domene in hosting pri isti firmi?

Oddelek: Izdelava spletišč
193013 (2267) Samael
»

Dvočrkovne .si domene razgrabljene (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8822381 (18051) Soprano
»

PayPal DA ali NE?

Oddelek: Omrežja in internet
317345 (128) amigo_no1
»

Končno .si domene tudi za navadne smrtnike! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
666644 (5301) Soprano
»

Zakupiš domeno in ne urediš spletne strani, ali je to lahko problem?

Oddelek: Omrežja in internet
7907 (705) xpozed

Več podobnih tem