» »

Miška Genius Ergo 525

Miška Genius Ergo 525

mit3k ::

Ima kdo slučajno kake izkušnje s to miško?



Tukaj se prodaja

mcemic ::

Miško sem kupil pred dvemi dnevi. Moram reči da za ceno 9k sit, ponuja zelo veliko. Po mojem mnenju ni veliko razlike med to miško in Logitech G5, sigurno pa ni taka razlika v kvaliteti kot je razlika v ceni. Priporočam nakup vsem Gamerjem, ki niso pripravljeni za miša odšteti več kot 10k sit.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mcemic ()

mit3k ::

Geniusa se izogibam kot hudič križa, zadnja stvar kaj sem kupo od njih je tipkovnica Luxemate Scrool:


Vedno znova me presenetijo z svojo cheap plastiko in ceneno izdelavo. Tak da dam raje par jurjev več za logitech.

neres ::

Kako je kaj kolešček na tej miški? Namreč rad bi da lepo preklopi npr. pri CSS ko menjaš orožje ipd.

Pa dela sicer v redu, je odzivna in to...? Ker sem bral mnenja in nekdo se je pritoževal da ni najbolj odzivna če premikaš zelo počasi.8-O težko verjamem... Ampak načeloma so mnenja pozitivna (razen o driverjih, ki jih itak ne mislim inštalirat).

SES-AS ::

Jaz jo uporabljam že en mesec , in ti zagotavljam da je ta miška odličen nakup za to cenol.Primerljiva z veliko dražjimi ( G5 , Razor Copperhead ) , z tem da boš privarčeval najmanj 8000 sit-33,40€ .Odzivnost si sam prilagajš 400-800-1600-2000 dpi in tudi odlično sede v roko . Jaz sem z njo zelo zadovoljen. Tudi driverji so vredu ( meni delajo na XP-jih odlično ).L.P.>:D >:D >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SES-AS ()

neres ::

No, miško sem kupil ampak mi ni všeč in gre nazaj. Ergonomija je ok, ampak gumbi -sploh ob strani- mi delujejo ceneno. Tudi: desni gumb je občutno trši od levega, morda je to nalašč, ampak mi ni všeč. Kolešček pa je tudi bolj tako. Na moji stari Logitech BT58 je boljši, lepše preskoči.

Zdej rečt da so vsi Genius proizvodi slabi ne bi blo res. Imam eno tipkovnico, najcenejšo Genius, in je ena boljših kar sem jih imel. Dosti boljša od kakih Logitech multimedia jajc, kjer se gumbi zatikajo če pritisneš malo pod kotom. Ampak zgleda da so pri miškah Logitech kar solidni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32068398 (7098) yayo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38297880 (54776) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16539082 (31154) ShowDown
»

Kako miško kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716545 (5025) erzy
»

Logitech MX518...mnenje uporabnikov.

Oddelek: Kaj kupiti
171638 (1300) strictom

Več podobnih tem