» »

avtomobilske dirke online!!!!

avtomobilske dirke online!!!!

krikoman ::

A bi mi lahko predlagali nekaj avtomobilskih igric, ki jih je mogoče igrati prek neta v multiplayer načinu? Mogoče špilo tipa NFS???

GeForce_man ::

a res nobeden ne pozna kakšne dobre igre z avtomobili da bi jo igrali po netu
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

RC14 ::

Live for speed je ena najboljših vozačin (dobra fizika in tudi grafika), potem je še GT legends (zelo dobra grafika in tudi dobra fizika), pa mislim da je še dobra GTR. kar dost jih je, vendar meni osebno je najboljša Live For Speed. bo še kdo kakšno napisal in predlagal.
Aja, te igre ki sem jih naštel so bolj simulacije in ne arkade kot NFS.

Mene zanima če kdo igra Live for speed, bi kakšno zaigrali.8-)


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

krikoman ::

Hvala RC14:)) !!! Ali je možno igrati nfs un ali un2 po netu??? oz ali je kdo že igral in kako se obnese????

GeForce_man ::

ja tudi mene zanima....al pa če ve še kdo kakšno igrco z avti da bi se dalo po netu???
AMD Athalon64 3200+(2200mhz)socket 754.....Gigabyte GA-K8NE nf.4.....MSI GeForce 6600 GT 128 mb......Maxtor 160gb....1024RAM(2+512mb).........dvd+r LG.........

Hux ::

Od arkad samo need for speed porshe unleashed. Edina ki sem jo mel in se je lepo igralo prek neta ampak zdaj verjetno oz mogoce doben nespila.

Simulacij pa je malo morje ampak rabis volan zato.

mat3jc3k ::

to RC14.. jest tud spilam LFS. vec al manj skos driftam, tko da se lohka zmenmo kdaj da bi skup eno odspilal:D

RC14 ::

ja res bi se lahko, ker igra je zakon.:) Še kdo?

Lp

.smidge. ::

jst, ampak najdem cajt za igrat ravno 1x an stirinajst dni, tako da niti vseh prog ne vem ce poznam.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Hux ::

GTA: SA lih izsel MP mod racing za do 30 igralcev. Muchas fun :D

balocom ::

Mene zanima če kdo igra Live for speed, bi kakšno zaigrali.8-)

Jst tut:D . Špil je carski, pošten, doberje ke lahk nastaveš vse pod milim bogom in predvsem multiplayer je pošten:)) :) . Sm en problem je; na RWD T-ju mi gume pobere v 3 krogih;(( 8-O :O :'( :( , če pa manj bremzam me pa povsod odnese:\ :'( :(
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

mat3jc3k ::

@balocom: navadi se, to je normalno jest ga skos driftam pa mi grejo ze po enem krogu in pol 8-)

balocom ::

@balocom: navadi se, to je normalno jest ga skos driftam pa mi grejo ze po enem krogu in pol 8-)
;(
ok, bom probau>:D. Sm pr mewn je tku da zaden ovink pred boksi komi zvozem zarad praznih gum;(
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

mat3jc3k ::

8-O praznih al obrablenih?!

balocom ::

Ma če grem 4-ti krog delat z njimi mi na 1/2 spustijo in se ga res ne da upravlat.
Ko grem sicer v boske pa so tuk obrablene da so večinoma že prazne.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Skankulja ::

Mene zanima če kdo igra Live for speed, bi kakšno zaigrali.


Smo ze trije ;) Furam demo na random serverjih na netu, ponavadi Blackwood standard z XRTjem (nick: Bunta). Dejta mi kak private msg ce bota spilala :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NFS underground 2

Oddelek: Igre
322195 (1093) PrimozR
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746420 (3536) __Devil__
»

Gran Turismo 5 prihaja 'že' poleti?

Oddelek: Novice / Igre
364236 (3084) PrimozR
»

Live for Speed

Oddelek: Igre
91354 (1207) .smidge.
»

Fizika avtomobilov v igrah!?!?

Oddelek: Igre
322131 (1500) Microsoft

Več podobnih tem