» »

sledenje

sledenje

mikii ::

Želim slediti 2 vozila via GPS. Kaj bi bil najelegantnejši in najcenejši način? sledenje.com odpade, ker majo tarife, da glava boli.
Kkšna antenca v avtu, pa software na compu.?

Damjan Jagar ::

sledenje.com? Hja, baje jim še dosti manjka. Če se boš že odločil za providerja, pokliči raje na Ultro in se pozanimaj za TalkTrack oz. Telargo.
http://jagar.si

mikii ::

Ultra je spet tu mač za plačat, hočjo ene 25K na mesec/na avto. To se mi zdi preveč za
zelo enostavno storitev.
A ma kdo izkušnje z Rapal d.o.o.

Damjan Jagar ::

Ja pol pa res najboljš, da si sam neki spedenaš. Malo iskanje uporabi, se mi zdi da je že bilo nekaj na to temo govora.
http://jagar.si

#000000 ::

Poglej si oddajo resnična resničnost ne vem točno ker del recimo pred-pred zadnjega :D al pa kontaktiraj sergio-ta men se zdi da glih on razlaga nekaj na to temo kako je uspel narest nekaj takega za čist malenkostni denar. LP

#000000 ::

evo drži nisem zaj... :D :D

Link do oddaje

za okled rabiš real player al pa real alternative LP

_sem_ ::

Sveže izkušnje z Rapal. Ne z GPS, ampak z njihovim klasičnim avtoalarmom (Vampire). Izgleda nagaja en rele, po vklopu alarma včasih ostanejo prižgani smerniki, dvakrat čez noč izpraznjen akumulator preden je bil vzrok odkrit.
In zdaj cvetka: s temi avtoalarmi se ne ukvarjajo več in jih tudi ne servisirajo, ampak te pošljejo na en Avto hi-fi center. Ta pa načrtov nima, tako da moraš če hočeš popravit plačat še za reverzni inženiring. Špekulacija: vzameš njihovo GPS sledenje na www.gps-sos.com; čez dve leti, ko se najdaljša pogodba izteče, oni ugotovijo, da se jim ukvarjanje z majhnimi ribami ne izplača (ker pač predobro služijo s flotami tovornjakov) in ti rečejo da storitve ne ponujajo več. Ti pa boš iskal novega ponudnika, ki ti bo spet dva dni prčkal po avtu in podtaknil "črička" v armaturo.

Reso ::

Če želiš poceni in preprosto sledenje poglej na www.easytracker.si . Vezava je za 12 mesecev, cena je cca 6.000 SIT mesečno, če enoto odkupiš. Lahko vse skupaj najameš za 8.400 sit.

Upam da ne bo to kdo smatral kot reklamo ampak če sta že omenjena monolit in ultra (za vsaj 2x višje cene) pa lahko še mene omenim :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sledenje lastnega otroka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19024486 (19694) stalker
»

sledenje vozil z gps sledilnikom

Oddelek: Strojna oprema
148185 (7553) Bias
»

Uvedba "sledilnih naprav" v nove evropske avtomobile do leta 2009

Oddelek: Novice / Zasebnost
496085 (4829) Airskull
»

Vohunski sateliti

Oddelek: Znanost in tehnologija
483624 (2528) OwcA
»

Lokacijsko sledenje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
224501 (4501) ToniT

Več podobnih tem