» »

Geforce 2 MX overclock

Geforce 2 MX overclock

mico ::

nism se mogu odlocit, v kateri forum naj dam tole temo..hehe...no konec koncev se gre za graficno kartico, tak da sem se za tega odlocil :D
no, stvar je taka...zraven driverjev ki sem jih dobil zraven Leadtekovega Geforce 2 MXa, je vkljucen tudi Speed Runner, z katerim navijamo frekvenco jedra in rama....sedaj sem si instaliral Detonatorje, ki seveda ne vsebujejo spedd runnerja :|
moje vprasanje je, kje naj dobim program za navijanje :\

alien-w ::

v bistvu mors it v RegEDIT in tam neki spremenit, sam ne vem vec tocno kaj:(

yjj ::

Power Strip v Download sekciji. Je eden najboljših tovrstnih programov.

vanDAMME ::

Na www.guru3d.com dobiš twak programček s katerim preprosto nastavljaš hitrost, sam ne pretiravat :)
Btw kako vam delajo 7.17 na mx-u? Men pol vse funkcije zjebe sploh pa tv-out, tko da sm si zdej naložu 6.47 iz tlačenke in deluje vse odlično pa bios sem upgrejdal na grafi - dobite ga na leadtekovi domači strani - tv-out deluje zdaj mnogo bolje.

mico ::

hvala fantje :))

Predator ::

ko sem dal je nove gonilnike gor so se mi vsi špili sam še obešal; :( ; zdej sem dal pa nazaj 6,18 pa dela vse bp
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

hanuman ::

G force MX najboljs dela z 6.31 detonatorji, tako da lahko vse druge pozabite kar se pa navijanja tice pa naredi takole
predvidevam, da uporabljas referencne gonilnike, po moznosti cim novejše. v tem primeru zazeni registry editor in najdi "kljuc" oz. key HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/NVIDIA Corporation/Global/NvTweak.ce ne obstaja ga ustvari (right click, new/key). ko najdeš oz. ustvariš ta key, pod njim ustvari novo DWORD vrednost (right click, new/DWORD value) imenovano CoolBits. vrednost nastavi na 3.
pod display properties/settings/advanced/GeForce2 MX/Additional properties bos sedaj našel novo opcijo Hardware Options, ki sluzi navijanju...;)
Quake or be Quaked

ABX ::

Ta reg file ti omogoča o/c Ge-Forca preko tool bara.
http://www.tweak3d.net/tweak/geforce/co...
Vse kar moraš naredit je to da ga zaženeš.

alien-w ::

sm vedu, da nekje to obstaja, sam nisem vedu kje. TNX hanuman. Zdej ko mam blue Orba gor bo sekal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Online igre visok ping (igre leggajo)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111896 (979) ABX
»

navijanje grafične geforce2 MX

Oddelek: Navijanje
6897 (842) OwcA
»

OC in Detonatorji

Oddelek: Navijanje
9979 (865) R@C@
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201348 (1084) eraserr
»

Navijanje Propheta

Oddelek: Zvok in slika
51110 (1012) XCT

Več podobnih tem