» »

OC in Detonatorji

OC in Detonatorji

El Diablo ::

Mogoče glupo vprašanje
Kateri Detonator driverji imajo dodatek za OC grafike? Sem nekaj sprobaval različne Detonatorje pa sedaj ne dobim več možnosti za OC al pa ne najdem pravega. Najraje bi takega ki ima dodatek za OC in možnost spreminjanja Gama, osvetlitev in še kaj. Je kdo našel kakega primernega, ki ima to vse?

:\
Diablo

Sumak ::

ja sej keri kol detonatorji (novejsi) majo razne nastavitve za osvetlitev, gamma correction itd...OC pa dobis s fixsom v regeditom oziroma da gres semle in si dol potegnes kksn tweak program pa mas zadevo reseno.
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

Dalmatinc ::

mENE TUD NEKI ZANIMA; A JE KAKŠNA RAZLIKA Z KATERIMI DETONATORJI OC-KAŠ>:D

alien-w ::

Dalmatinka: seveda je odvisno! Ce OCjas s prvimi driverji bo kljub OCju slabsi framerate, ce bos dal pa 11.01 drvje gor, bo pa boljsi.
El Diablo: tu imas vodic, kako odkleniti OC meni:
kar se pa navijanja tice pa naredi takole :
predvidevam, da uporabljas referencne gonilnike, po moznosti cim novejše. v tem primeru zazeni registry editor in najdi "kljuc" oz. key HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/NVIDIA Corporation/Global/NvTweak.ce ne obstaja ga ustvari (right click, new/key). ko najdeš oz. ustvariš ta key, pod njim ustvari novo DWORD vrednost (right click, new/DWORD value) imenovano CoolBits. vrednost nastavi na 3.
pod display properties/settings/advanced/GeForce2 MX/Additional properties bos sedaj našel novo opcijo Hardware Options, ki sluzi navijanju...

El Diablo ::

Ehee,
Lepa hvala dela kot pribito. Se še priporočam za kako pomoč

LP
El Diablo:)

R@C@ ::

AlienW a to velja samo če navijaš grafo v Display propertisih, al tud recimo z Powerstripom?

alien-w ::

ja ta postopek ti odpre moznost navijanja direktno skozi driverje in ne rabis nobenega programa vec.

R@C@ ::

In kaj je bolje?

alien-w ::

ja meni je to, da direkt preko driverjev navijas bolje, ker mam itaq ze cel comp zasvinjan s 1000 in enim programom, ki delajo več škode kot koristi. Je pa res, da imajo driverji neke meje (220/230) toda vecina ljud jih itaq nikoli ne prekorači.

R@C@ ::

Thnx, bom jutri probal. oz. danes po spancu. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152784 (2174) fr!Xy
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201348 (1084) eraserr
»

Detonatorji

Oddelek: Zvok in slika
251772 (1332) Mate
»

Navijanje Propheta

Oddelek: Zvok in slika
51110 (1012) XCT
»

Geforce 2 MX overclock

Oddelek: Zvok in slika
81923 (1642) alien-w

Več podobnih tem