» »

Kateri RegCleaner?

Kateri RegCleaner?

GaS ::

Zanimajo me vase izkusnje, pac kateri je najbolj uporaben za 'ucinkovito' ciscenje registra.

ql000 ::

Jaz sem uporabil kar tega: http://www.acelogix.com/. Je zelo v redu zadeva. Meni je spucal register poln ključev od malware in spyware zlokode. Sem pozabil firewall prižgat za 1 minuto pa je bila v trenutku veselica na compu! F***K winse. Sem porabil cel dan, da sem se losal tečnega obvestila v sys trayu, ki se je prižigal ravno vsako sekundo! Da popeniš!

Pujcek ::

Sem pozabil firewall prižgat za 1 minuto pa je bila v trenutku veselica na compu!


take kot ti nebi smel za racunalnike spuscat... a si ze kdaj pomislil da je se kaj drugega narobe kot kurcevi windowsi. naprimer progi ki laufajo na tvojem kompu??? ma za ene je se mobilc prevec ker se tam virus staknete v pol ure...
:)

marS ::

:D jaz za čiščenje uporabljam CC cleaner za čiščenje vsega.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

nokia6310 ::

ql000:
Veliko si mi pomagal res!
Komp mi dela po čiščenju veliko hitreje vsaj občutek imam tak in programi se veliko bolje odzivajo tako da sem zelo zadovoljen z njim.
Ko bi še kodo imel bi bilo super.

sidd ::

al pa search in pešpucanje...nekateri progiji nena spopučejo vsega tak kot treba...

darkolord ::

al pa search in pešpucanje...

See you in 6 months...

Azrael ::

Uporabljam Abexo Free Registry Cleaner in RegCleaner. Prvi naredi skoraj vse sam, pri drugem je več svobode, če želiš sam brskati po registru, oba programa sta freeware.

BTW, SpyBot S&D ima pod orodji tudi pregled registra.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

EMET ::

JV16tools (vsebuje tudi zgoraj omenjeni RegCleaner)
Advanced System Optimizer
EMET is the truth ...

sidd ::

hmm, mene pa zanima če omogoča ker program search opcijo za register, in pol urejanje(brisanje) najdenih ključev... ker vedno vlko sranja ostane v registru ;((

a, regcleaner bo kr uredu:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sidd ()

EMET ::

JV16tools
EMET is the truth ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za čiščenje kompa

Oddelek: Programska oprema
164492 (3752) opeter
»

Program za razbremenitev sistema?

Oddelek: Programska oprema
111177 (1057) mkonci
»

računalnik dela počasneje¨!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191411 (1272) dadooo
»

Dober program za ciscenje registra?

Oddelek: Programska oprema
271822 (1315) franc3e
»

Namestitev XP NUJNO..

Oddelek: Operacijski sistemi
291780 (1161) Paramedic

Več podobnih tem