» »

Dober program za ciscenje registra?

Dober program za ciscenje registra?

Sydk ::

skoraj leto bo odkar sem nalozil win xp in seveda register zapacan z raznoraznim sranjem, v cistilni namen sm poskusu s programom
Registry first aid ki je BAJE ql, ok register spucam in vse, a glej ga zlomka, quake 3 mi nekej trza (steka grafika), takoj uporabim razveljavitveno datoteko registra in problem resen, quake dela kot se za gre, a register spet zapacan:D a kdo ve kter file je treba ocuvat, ker zgleda je program zbrisal avtomatsko enega ki ga ne bi smel, oz mi lahko kdo priporoci kak drug program s katerim ni imel problemov? LP

OmegaBlue ::

Uporabi jv16 PowerTools so super :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Sydk ::

..::OmegaBlue::..: verjamem, a to je ze vec raznoraznih orodij ane? jih ze imam vse, s katerimi sem zadovoljen, samo rad bi kak samostojen programcek za register cistit in nic drugega:))

pivmik ::

regedit.exe in zdrava pamet
LP, Gregor GRE^

Sydk ::

PicNiK: kako naj z regeditom pobrišem ostanke nekega softwara ki sem ga namestil pred pol leta in se ga niti ne spominjam vec kako se je imenoval?>:D

OmegaBlue ::

Lepo snami tisto kar sm ti predlagu, majhna cotkana stvarca ni velika nevem koliko da bi te pobral, je pa saj zame eden najboljših programov za čiščenje/optimizacijo sistema..
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

cryptozaver ::

Snemi si advanced administrative tools. Je evaluated in zna lepo popucat registry kljuce ki ne kazejo nikamor vec. Preverjeno!

The B ::

Jst uporablam RegCleaner. Ni me se pustu na cedilu. Je mejhen precej pregleden in ma backup :D . In kar je najvaznejs z njim loh pocnes tocno to kar bi ti (Sydk) hotu. Pa se zastonj je. B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Sydk ::

The B: ce jaz prav razumem se je program preimenoval v RegistrySupreme in je komercialen, mi lahko podas DL link od zadnje freeware verzije?

Kotzi ::

A pol bi meni tud prav priso?8-)

The B ::

@Sydk&Kotzi: Lohk vama poslem po mailu. Pol mega dolg file.
Moj mail.
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Kotzi ::

Prosim lepo (na kolenih). mejl sem ti ze poslal, eheh:D

pirx ::

Dobra, preverjena in večkrat nagrajena zadeva je tud System Mechanic, ki ga enostavno ne morem prehvaliti. Damn, kako rad bi bil zastopnik za ta program ;)))

boyan64 ::

Tudi jaz že dalj časa uporabljam System Mechanic in sem zadovoljen. Sem pa po namigu OmegaBlue namestil jv16 PowerTools in ta program mi je našel v registru še 400 zapisov programov in sranja, katerega nimam že kar nekaj časa. System mechanic tega ni našel??

Tr0n ::

RegCleaner.

pirx ::

Zanimivo. Bom ga tud jaz preizkusil.

BaRtMaN ::

Če še kdo ne ve: jv16 Power Tools so nastali iz RegCleanerja in so delo istega avtorja. Prenehal je z razvojem RegCleanerja in nadaljeval z jv16 PT, ki pa so postali komercialen produkt z verzijo 1.4.
Preklinjam dan, ko sem zbrisal 1.4 RC2, ki je zadnja zastonjska verzija bila.

boyan64 ::

.....in nadaljeval z jv16 PT, ki pa so postali komercialen produkt z verzijo 1.4.


Sam poznaš mulo, pa osla, pa ....:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boyan64 ()

Jackass ::

Js tut uporablam RegCleaner in je to dost hud program.

Sam mal mi je glupo k mam verzijo 4.3 že 1 let in verjetn bi v tem času že lohk kej novga pogruntal. In zdej zvem, da so postal komercialni?! ;(

A je v tem "prenovljenem sklopu programčkov" kšna novejša različica RegCleanerja?
jAcKaSS

boyan64 ::

Pirx:Zanimivo. Bom ga tud jaz preizkusil
Javi, kaj si ti ugotovil.

BaRtMaN ::

Jackass: ja, je.

pirx ::

boyan64: da je tisti vgrajeni registry cleaner res bolj učinkovit in všeč so mi oznake, ki jih dal poleg najdenih vnosov iz registra (ni priporočljivo za izbrisat, should bi ok to delete in še neka tretja opicja).

Ostala orodja še nisem uspel bolj podrobno preveriti. Bo pa program na vsak način ostal na disku :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirx ()

Metabond ::

Ste poskusili s programom RegSeeker?

http://www.onlythebestfreeware.com/prog...

Najde še več kot RegSupreme/jv16 PT, pa še freeware je!;)

iration ::

> Najde še več kot RegSupreme/jv16 PT

To ni vedno najboljš >:D
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

kontra ::

Samo me zanima! Kaj vse tiste ključe in ostalo kar najde tale program RegCleaner, lahko enostavno zbrišeš?

Sydk ::

kontra: ko sem jaz poradiral vse ključe ki jih je program nasel se mi je pojavilo cel kup manjših težav, najbolj me je motilo da mi je začela trzat grafika v quake3, ko sem uporabil razveljavitveno datoteko je bilo pa spet vse ok...cudno...jaz se teh čiščenj ne grem več, naj bo kar zapacan, vsaj dela:D sam se sedaj celo mnenja da sistem le ni toliko počasnejši zaradi tega da bi se clovek matru se s tem...

btw. ce se ze bos igral ne pozabi prvo na razveljavitveno datoteko in kako potem das register v prvotno stanje, če bi slučajno šlo kaj narobe...pa velik sreče:))

franc3e ::

Sydk - probi no System Mechanic, ne popuca ti nič takega - 100 krat preverjeno, izredno pazi, kaj čisti.

Veš kaj se je meni godilo ko sem čistil z močnejšimi programi - popucalo mi je vse ključe - seriale v programih, pa vsaj 2x!


Torej probaj pa uživaj!

lp

franc3e ::

ops-prej nisem točno prebral, torej je tudi tebi čistilo ključe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dodaj/odstrani installshield problem

Oddelek: Operacijski sistemi
5798 (755) lalan
»

Program za razbremenitev sistema?

Oddelek: Programska oprema
111177 (1057) mkonci
»

Kateri RegCleaner?

Oddelek: Programska oprema
101640 (1326) EMET
»

System : Brez katerih programov si ga ne morete zamisliti !

Oddelek: Programska oprema
272709 (2129) tigrr
»

Kako odstraniti program?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101949 (1802) Sims

Več podobnih tem