» »

Dogodivščine Zvitorepca, Trdonje in Lakotnika.

Dogodivščine Zvitorepca, Trdonje in Lakotnika.

Matek ::

A je kdo točital? Ful zakon stripi. Če ma kdo, bu kupil, al pa si sposodil, al pa če mu dam dnar za fotokopije. Pa v elektronski obliki veste, če bi se dalo kje dobiti?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dami ::

Jst mam 1. (v zlo slabem stanju), 2. in 3. knjigo. To so v bistvu zbirke stripov. Mam tud neki posameznih izdaj, kr sn si jih kupval k nor. Ene par sn jih že zgubu. Drgač pa obstaja 8 knjig. Pejt v kako knjižnjico pa si jih sposodi, pol pa si vse prefotokopiraj. Računalniške verzije ne priporočam. Sn meu en strip skeniran pa ni blo fajn za brat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Binji ::

Hehe, ti stripi itaq rulez:D
Jih berem se zdej ce jh staknem ki. Umpah Pah, Asterix in Obelix pa Alan Ford jim pa tesno sledijo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

[SpydeR] ::

Ja ti stripi so bli res zakonski. Če jih ma kdo res za prodat jih jst tako kupm...

TheJack ::

Jaz mam najraje Alana Forda, pa Martina Misterijo, Dylana Doga, Nika Rajderja... Zvitorepca sem pa že nekoliko prerasel.
Bonis nocet, qui malis parcit.

para-site ::

Jst jih mam en kup...
Ma jih ne dam, ni šans.
Ahhh, otroštvo. Kolko sem bil vesel za vsakega, k sm ga dobil. Sm hodu v trafiko non stop kontrolirat, če je že prišel.:))

tha_man ::

Ti stripi so ZAKON!!! Miki Muster je res legenda kar se tega tiče. Totalno bi rad kje dobil vse zbirke knjig, mogoče bi jih kar nabavu. Aja, v Pilotu (priloga Nedeljskega dnevnika) je na zadnji strani vsak teden nov del ZT&L-ja :D. Trenutno pa se 'predvaja' strip Gladiator.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Shadowman-x ::

So res zanimivi, ampak čez Alan Forda pa ga po moje ni. Originalen črni humor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stripi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14722521 (1989) Outcast
»

Stripi in njihovi superheroji

Oddelek: Sedem umetnosti
355237 (2167) 2dark
»

Nasvidenje, g. Muster

Oddelek: Sedem umetnosti
414874 (3310) Zmajc
»

Alan ford

Oddelek: Sedem umetnosti
303982 (1614) asskicker
»

skeniranje stripa

Oddelek: Pomoč in nasveti
6979 (908) Highlag

Več podobnih tem