» »

logitech g7 - kje najceneje?

logitech g7 - kje najceneje?

pharaon ::

kje se dobi ta miš najceneje?in kako je z garancijo?je vsepovsod 3 leta?a se da to miš priključit na PS2 al je na USB tolk hitrejša da se tega ne splača?ma kdo kakršnekoli slabe izkušnje s to miško?glede na ceno ne bi smele bit! :)

igor0203 ::

Mislim da jo najceneje dobiš pri Funtechu. Cena je okoli 21.500SIT, če se ne motim

pharaon ::

pr funtechu je res poceni ja, drugje nism našu cenejše.kaj pa glede ostalih stvari...USB priklop - je hitrejši kot PS2?a mora bit USB 2.0? kakšni negativni komentarji na to miš?doslej še nisem slišu nobenga, razen to, da je visoka cena :)

BananaMan ::

laser ne deluje z vsemi podlagami.
junkie

pharaon ::

npr...?

BluPhenix ::

steklo. Prozorna plastika,... isto kot optična miška.

Pa si siguren, da hočeš ravno to zadevo? Tako hud gamer? (ni namreč poceni stvar)
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

bepapa1 ::

Najceneje jo imajo pri ROLAN-u.
poldi

tec ::

En velik minus je slaba baterija/e. Meni zdrzi 14 ur neprekinjenega dela. Druga se napolne v 12ih urah na navadnem nacinu. Turbo mode ne uporabljam, ker se ni prislo do tega. Drugace pa misu vse pohvale. Jest sem nekaj takega cakal dolgo casa. Nobenih nepotrebnih gumbov, dobra oblika (mx700 mi je bila zmeri zakon), pa vse je velik bolj stabilno kot mx1000. Natancnost je zelo dobra, se posebej se mi dopade, da lahko hitrost zmanjsujem z gumbom. Zlo prav pride, ko hocem kaksen element postavit milimetre natancno pri visokem zoomu. Uglavnem, jest jo priporocam.
Laser sicer res ne dela na steklu, sam kolk jih pa uporablja stekleno podlago. Jest jo imam na leseni mizi in mi se enkrat ni zastekala. Dela pa samo na usb, ps2 konektorja sploh ni zraven. Sem probal od mx1000 vzet, pa ne dela...sploh ne najde misa.

pharaon ::

dolg sm razmišlju o MX1000,sam me moti to, ko pravijo da ma miš malo delaya če jo dvigneš in nazaj postaviš.recimo če bi špilal kako streljačino, ko moraš prestavit miš na podlagi.pa pri tej je boljša rešitev dve menljivi bateriji, kot pa v mx1000, kjer moraš celo postavit na polnilno enoto in čakat da se napolni.drugač pa 14 ur neprekinjenga čepenja za kompom še nisem doživel, pa tud mislim da ne bom, tako da mi "problem" baterije ne bo motil.pa tudi stekla ne bom mel za podlago.mam klasično podlago z želejem za podporo,samo mislim da bo treba zamenjat, ker je drsna površina na tej podlagi precej majhna.bomo vidl.

tec ::

No, jest ne vem kako se obnese v spilih, ker jih ne igram. Sem pa opazil pri mx1000, da ima mal laga, ko jo dvignes. Sam mene to ni motlo. Verjamem pa, da v spilih zna to nagajat. Ce te svoh baterija ne moti in ti ni problem tolk denarja dat, potem vsekakor kupi. Zal ti ne bo. Meni se za nobenga logitech misa ni blo....no, razen za mx1000, ki je res slabo narejena.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

laserska vs optična miška

Oddelek: Kaj kupiti
159982 (9683) roli
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482783 (1723) kotnikd3
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847531 (5692) Meddo
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811619 (9599) Xplicit
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087752 (5113) SnakeBite

Več podobnih tem