» »

Epox plata za AMD

Epox plata za AMD

Matty ::

Ojla!

Kje je mozno v tujini dobiti Epox 8KHA+ (ocitno se ne da v Sloveniji). Tam na novicah je bila omenjena Hrvaska! Ima mogoce kdo naslov firme, kjer je to mozno dobiti? Se raje bi videl, ce bi se to dalo dobiti kje v Avstriji... Birg je nima, Essedi v italiji se manj...

Torej... Hvala za mozne info!

Matty ::

Nihce ni imel pametnega predloga... nasel sem doticno plato v eni zagrebski trgovini, http://www.ve-mil.hr/, cena mal cez 1100 kun... (cirka 33k sit)

yjj ::

Jaz ti predlagam ECS Elite

danielka84 ::

yjj, a si ti tud not padu?:D

ECS K7s5a se lahko kar skrije pred Epoxko za 20%(bolj ali manj), pa Epox ma možnosti za navijanje do onemoglosti!

lp
ni-da-ni

mico ::

lahko jo kupis tudi v actronu v grazu..jo imajo na zalogi, sem ze mejlal...

ChiefThunder ::

vprašanje, kolk je res cena plošče... če je res samo 33k, pol je več kot dober nakup....
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Iwill ::

Jap, po ceniku sem preveril in cena je res nekje okoli 33k, kar me je pa še bolj presenetilo, je to, da so tudi ostale komponente relativno ugodno cenjene. Če v obzir vzamemo, da se nam da zajeb... še z njihovim davkom, je zadeva bolj ugodna kot v Avstriji. Hm, hm je za premislit.

danielka84 ::

hja, pol bi se pa mi tule zmenli kdo bi imel plato, potem bi pa naročli!
Po moje bi poslali če bi blo enih 10 kom, ane?
Ali pa če bi kdo šel z avtom in bi pripeljal...

Jas sem že kandidat za plato...:D
ni-da-ni

Pretorijanec ::

Jst sm biu u Zagrebu poleti. Kupu epox 8k7a+ in sm ful happy. V ve-milu majo epox plate, sam je pa trgovino SVINJINSKO težko najt.

tilko ::

Zivjo!
Gledal sem hp od epoxa in se mi zdi plata se kar zanimiva. Zanima me, ce podpira athlone XP? Nabavljam namrec nov racunalnik in se ne vem katero plato naj vzamem.

LP, tilko

krucymucy ::

itak, da podpira...

Evil ::

Plata je dobavljiva v Mlacomu. Cena: 42K.

danielka84 ::

to much for me...

A gre kdo v Zagreb v bližnji prihodnosti?
Dal bi mu 5ksit! Seveda se mu splača, če jih bo uzel še kdo drug...:D
ni-da-ni

Evil ::

Jst bi jo vzel. Takisto mu dam 5K. Še kdo?

AlienRex ::

Ce se komu da v Nemcijo v K&M elektronik (filijala je tudi v Minhnu), tam je 280DEM Sam vprasanje keri proc in hladilnik zanj se zraven kupiti?
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

tha_man ::

Jaz ravno razmišljam al bi vzel MSI KT266 Pro2 al EPoX 8KHA+. Po testih sodeč je EPoX hitrejša in cenejša, MSI pa kao stabilnejša (lahko pa jo dobiš tudi z raid+usb2 podporo, niti ni bistveno dražja od navadne). Skrbi pa me ventilator na EPoXu (MSI ga nima). Ali se da komu (če že kdo ima tole plato) prečekirat če ga je slišat ko se vrti. Vem da ga večina high-end ventilatorjev na procesorju najbrž preglasi, a vseeno. Sam si namreč sestavljam čim tišji sistem, zato mi je vsak, naj bo še tako majhen izvor zvoka zelo pomembem. Hvala.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

yjj ::

Prvič: Ne vem zakaj ste vi navalili na to plato, ki pravzaprav ni nič posebnega, le njen preizkuševalec je hotel iz nje narediti boga. Tudi MSI spadav slednjo kategorijo.

Drugič: AMDjevi proci se slabo navijajo, ob povišanjih se radi (pre)grejejo, slpoh pa niso niti slučajno tako stabilni kot pri originalni frekvenci. Zato kupi raje ECS Elite, ki ji nič ne manjka, z DDRjem je enako hitra kot tist z Viinim chip-setom in si raje privoščite boljše procesorje morda celo XPje

VASkO ::

ne bluzi

AMDji se ne navijajo lepo? vsi, ki jih poznam, imajo navite in te LEPO!

jaz 1ghz@1.2ghz pri ZNIZANI voltazi!

danielka84 ::

aja, na nobeni strani še nisem videl MSI, da bi dobila največ pik za naj plato!

Epox rula!!!:D
ni-da-ni

yjj ::

Ha, ha, pa boš rekel da se splača dat več za plato kot procesor. 200% je nenavit procesor na ESC bolj stabilen kot navit na Epoxu. Posimi da ne komentirate več tega kar je res.

P.s. kakšna jajcarija bo če ti Epox crkne, jo boš pošiljal nazaj na Hrvaško?!;)

krucymucy ::

Ja OK ECS, je najbolj plata - a si srečen zdaj?
P.S. Epox ne crkne 8-O :D

VASkO ::

yjj, vedno proti mnenju vecine...0:)

casi voodooja so mimo in si mora najti novo figuro idolizma

yjj ::

Vsaka plata lahko crkne, celo Abitke. Poleg tega si nisem nikoli lastil V3, pa tudi ECSja nimam, tu ne gre za noben idolizem. Bralcem le priporočam Sisovo čipovje, ki je po zmogljvostih povsem konkurenčno, po ceni pa še bolj. Poleg tega ima še SDRAM reže, kar je priročno če nimaš denarja še za DDR. Če se že grete neke računalničarje (večina med vami so le ovce, saj sami niste sestavili še enega računalnika) mi boste dali vsaj prav glede stabilnosti nenavitega procesorja. Dovolj torej, če mi še vedno ne verjamete vprašajte Joker

azeed ::

V bistvu je tudi moja ECS-ka revizija 4, za kar je znano, da imajo velike tezave s procesorji nad TB1200 (tudi XP). Glavni problem je hladni zagon sistema in tudi moja plata zal ni izjema. Prej sem sicer imel plato rev 3 in je bilo vse ok. Sem razocaran in ne mislim vec kupovati ecs produktov.

VASkO ::

saj ti verjamem, sam sem sestavil ze dosti racunal, tudi eno na osnovi ECS in TB1000 in dela lepo, ni kaj. Samo ne vsiljevat te plate vsakemu, ker za vsakega pac ni - eni hocejo najboljse in najhitrejse, kar pa sis735 ni. Kmalu pride sis745 in DDR333 - se splaca pocakat.

yjj ::

Bravo Vasko končno si prišel k pameti. Dodal bi še da Epox ni edina plata z Vio 266a, obstaja še GA, MSI,...

VASkO ::

kncno pri pameti? ce si nepismen?

LordWorm ::

kok me zjezi ko nekdo hvali tajvanska jajaca ECS, js sem imel vec teh plat in skos probleme dokler nisem kupil epox s katero sem imel mir do naslednje nadgradnje (3 leta). in potem sem spet kupil epox in imel mir.pa nisem nic navijal proc.

ECS se NE more primerjat z Epox.
ni podatka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava plate...

Oddelek: Kaj kupiti
171291 (1040) LordKnedl
»

plošča

Oddelek: Kaj kupiti
8802 (656) Boky
»

Joj no, kero plato naj nabavim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
261451 (1116) tha_man
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
411957 (1360) ChiefThunder
»

EPoX 8KHA+

Oddelek: Novice / Matične plošče
131804 (1804) mark0_xp

Več podobnih tem