» »

plošča

plošča

carter ::

Odločam se o nakupu plošče. Izbiram mred K7S5A in EPoX 8KHA+ . Kaj mi priporočate?

krucymucy ::

8KHA+ dej se zlomi za par jurjev več (20) ampak, je vredno prišparanih kletvic, sekiranja, visokega krvnega tlaka, populjenih las!!!
Lahko pa tud kupiš gigabyte-7vtxh, ali pa DFI ad70-sc... majo lih tko KT266A čipe gor... ki so precej boljši od SIS735, staneta pa obe okol 31K sit!!!
sam dej vsen epox kup :D

Dami ::

Za elitko velja to: mal dnarja in še manj muzike. Kupi karkoli drugega. Škoda da jaz nisem:\
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Boky ::

Kako ti je uspel izbor med dvema platama, med katerima je razlika v ceni 2kratna tudi nevem, ampak kakorkoli, ce noces imeti sitnosti vzemi nekaj kar ti je predlagal krucymucy.
Aja pa se glede sis 735. Ni problem v chipsetu, ampak v ECS-ju, ki zgleda ne dela prevec kvalitetnih plat. Mislim da je(ali pa sebo) MSI tudi izdelal plato na tem(ali 745) chipset-u pa bomo pol videli.

krucymucy ::

Nisem reku, da je problem v čipsetu, ampak samo naj kupi neki druzga!!!
btw: čakte, da chuki to vid ... :D

hatch ::

Poglej za MSI K7T266 PRO2.. (KT266A chipset)... jaz sem dal 33k zanjo. So far so good:)

Boky ::

Kar se chuck-ija tice, on zagovarja svojo plato, ki mu zgleda dobro sluzi. Tudi meni zdaj ta plata vredu sluzi, ceprav sem se z njo kak teden dni zajebaval, preden sem ugotovil da za stabilno delovanje moram imet nastavljen cpu/ram na 100/100.Masina mi je drugace z novim biosom nonstop zmrzovala. Kolegu, ki je to plato nabavil pred tednom dni pa se na 100/100 sploh zbuditi noce(na 100/100 je rock stable). Pomagal le CMOS reset(sem probal tudi z mojimi rami pa isto).
Pri nekaterih dela baje kombinacija 100/133 stabilno, tako da se zacens malce sprasevati, kaj to pomeni.
Ampak ce si jo je negdo nabavu in mu dela vredu, valda da je ne bo blatil. :))

Thanatos ::

Kolega je nekaj mesecev kupil morgana 1000 pa mu rock stable dela na 100/133. Ima pa default Bios.

Boky ::

Saj meni je stvar delal se kar stabilno na 133/100 z starim biosom. Me je pa vseeno motilo da je comp freezno kar tako, brez razloga(pa ce samo enkrat na dan). Pol ko sem dal gor ta zadnji bios(enako je z predzadnjim), pa masina postala full nestabilna. Recimo 3dmarke sem tekso spravil skos, wolfensteina se tudi ni dalo spilat, ker je masina freeznila se preden si padel v spil. Zdaj ga imam na 100/100, zadnji(malce pohekan) bios, z katerim lahko vklopim 32-bitni dostop do diska(precej pohitri nalaganje windowsov, pa tudi pri delu z kakim ghost-om, ki dela v dos-u se dvigne prenos za faktor 2) in vse drugo naspanano do konca in stvar dela zaekrat rock stable.
Ampak me pa vseeno jezi, da sem precej cajta zgubo, preden sem vse to pogruntal.
Thanatos ce ima tvoj kolega DDR naj raje zene masino na 100/100, ker je tako hitrejsa(baje da je to bug sis735 čipseta). Sdram pa je hitrejsi na 100/133 (ce dela stabilno).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ECSKA DA ali NE

Oddelek: Kaj kupiti
221419 (987) Boky
»

Sandra memory test na ECS K75A

Oddelek: Pomoč in nasveti
91199 (993) Boky
»

razlika med SIS in KT266A??

Oddelek: Strojna oprema
151203 (995) [t502]
»

elite K7S5A težava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
744331 (3495) Uporabnik
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
411956 (1359) ChiefThunder

Več podobnih tem