» »

Winamp Volume nagaja

Winamp Volume nagaja

Chucker ::

Lepo pozdravljeni !

Imam en čuden problem in res bi bil hvaležn tistemu, ki bi mi ga pomagal odpraviti.

Naj opišem primer: Če imam odprt Winamp in hkrati BsPlayer (ali kakšen drug player) in če poženem oba (Winamp-glasba,Bs-film), ter nato znižam Volume v WINAMP-u se le-ta zniža tudi v BsPlayer-ju ali kjerkoli drugje kar predvaja zvok ... Skratka odvisen sem od Volume-a pri Winampu in res ne vem, ali imam v Winampu kaj tko naštiman al kaj ?

Najlepša hvala

Lep Pozdrav!

Spajky ::

To je zato, ker gresta oba izhoda iz obeh programov prek pod-volumna wave v WinMixerju zvoka in WinAmp volume zmanjšuje svoj volume tako, da zmanjšuje ta win volume; normalno ... 8-) (meni gre bolj na živce, ker WinAmp pri izhodu ne vrne volumna na defolt vrednost ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Chucker ::

In kaj bi se dal narest, da tega ne bi blo več?
Če sploh kej ... ?

Hvala

nokia6310 ::

Mene pa bol moti, ker so različni mp3-ji različno glasni pa moraš potem volume prilagajat glede an posamezen komad.
Obstaja kakšna generalna rešitev za to ali kaj bi se dalo narediti, da bi bili vsi komadi vsaj približno enako glasni?
Sicer ne vem kako imajo to na radiju rešeno, pa bi me tudi to zanimalo če kdo ve.

Spajky ::

Mp3Gain 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13527078 (18055) Hayabusa
»

Ati remote wonder +uICE

Oddelek: Pomoč in nasveti
252407 (1671) claudyka
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511305 (5113) Sarimner
»

Upravljanje predvajanja pesmi(recimo winamp) z daljincem

Oddelek: Strojna oprema
413191 (2660) nokia6310
»

Daljinec za ručunalnik

Oddelek: Strojna oprema
354482 (3448) msmiha

Več podobnih tem