» »

? PROBLEM Z MODEMOM ???

? PROBLEM Z MODEMOM ???

Nemelk ::

situacija je taka. na net se "prklucim prek zunanjega usr modema. ko nekej časa "surfaš" se povezava ne prekine, ampak se prekine pretok podatko od mene in proti men! to traja prblizno 20 sek. ce v tem casu klikneš na kakšno povezavo, vseskupaj stoji, in k se linija ali modem ( !!!) prebudita gre veselo naprej.
klicem na arnes, in sem rahlo živčen, je pa zanimivo, da če kej dl-am se to ne dogaja
Nemelk ™

_Mare_ ::

Kir OS pa maš? Jez sem meu pred XP-ji WinME in isto usr modem (ext) pa mi je isto štekval, zdej mi pa ne več. Pomoje so bli drajverji za en drek.

miranpozar ::

ARNES sux, to bi že lahko vedeli!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

DJroky ::

tudi jaz sem imel enak problem. ampak zanimivo ko sem deinstaliral antivirusni program (trendov) je ta težava izginila. za foro ga se enkrat instaliram in zadeva spet ne deluje. zanimivo. kriv je antivirus. zdej mam nortona pa vse dela ok.

VASkO ::

to je fenomen, ki bi lahko bil v microsoft knowledge base, mislim, da je zato kriv explorer 5.xx, ker mi na 4.xx ni tega delalo; ja meni tudi to dela in zelo pogosto!;((

Nemelk ::

ja, mam winME, nobenga protivirusnega, driverji so mnde najbl a novi, sej sm jih dobu z usr-jevim programom za "driver update".
ta vaskotova misel ni slaba. mam frenda z win xp-ji in tisto motorola za 6k, pa mu isto dela
aja, moj explorer je 5.5... bom mogu se z netskejpom probat!
Nemelk ™

VASkO ::

mam tudi ME, kolegu dela to na win2000 (mu je pred kratkim zacelo), meni prej na win98 tega ni delalo

sem pa opazil naslednje:
ko ne dela, potem ponavadi mrkne celi racunalnik - ne gre niti pingati - program se kratkomalo ustavi, potem pa cez minuto napise povprecni ping 100ms, kako pa lahko taki ping napise ce pinga 1 min? ne more, ker crkne povezava - windows bug!

Nemelk ::

no torej, vemo da brez winsow skoraj ne gre. a veš za kšn popravek na to temo?
Nemelk ™

VASkO ::

sem ze iskal in nic nasel

enkrat mi je net celo lepo delal v ME, ne vem pa kaj sem naredil (veckrat menjal drivere za modem, samo ne vem katere pa za explorera popravke namestil, samo ne vem katere)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujno pomoč!!!Za popi..... ali kako zgubiš živce z Windows 9x!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111150 (952) Modri dirkač

Windows XP RC1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
646064 (4787) andrej
»

3comUSR ISDN ProTA (telekom - problemi)

Oddelek: Strojna oprema
181703 (1531) sb
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585301 (4443) andrej
»

Kako pogosto vam freezne comp

Oddelek: Programska oprema
361649 (1348) JLP

Več podobnih tem