» »

BeOS 5

BeOS 5

R0K ::

Oj!

a mi lohk en mal pove kaj o tem OS ? mal me zanima kako ma sploh podporo pa to.....ker sm ga že naložu na rač. pa nimam pojma kj pa zej :) ....

thx !....

g0Run7 ::

jst sem ga tudi mel, pol sem ga pa dol vrgu ravno zaradi tega ker nisem vedu kaj bi z njim:'(

mmisv ::

hja jest sm ga tut meu. u bistvu je tak mali čudn OS. men je biu kr ušeč sam sm ga vseen dol vrgu ker nism najdu njegovega smisla in ga ne rabm.
Čist trivialna stvar...

BendeR ::

Hm pa kot dodatek se to.Meni ni najdo niti graficne niti zvocne niti modema.Tak da se mi je zdelo brezveze .Kaj naj pocnem z OSom ki mi nic ne spozna:D

R0K ::

ocitno smo samo "zgublenci" tu :)) ......
.....sej pa tut ne more bit nevem kaj ce je vse skup vlko 5 mb :)

Loki ::

5mb???
edini beos 5, ki ga jaz poznam, je dolg 42.65mb.
I left my wallet in El Segundo

wishmaster ::

jaz mam BeOS 5.0 profesional na disku mi zasede okoli 400 MB.Zelo je stabilen,lahk bereš ni pišeš na linux,ntfs,fat16,fat32,mac,os particije.Ta operacijski sistem je bolj namenjen multimediji.Zelo je stabilen in se hitro zažene.Jaz ga imam naloženga 8 mesecev in se mi ni še nikdar porušo.Glede interneta zazna kabelske modeme,adsl,isdn,navadne modeme.Nastavitev strojne opreme je zelo enostavna.Na strani WWW.BE.COM SI LAHK POTEGNEŠ DOL VELIK IGER IN PROGRAMOV.Problemi so le pri starih ISA ZVOČNIH KARTICAH IN MODEMIH KI SO intergrirani v matično ploščo.Podpira večprocesorske sisteme do 8Ghz.V PROFESIONAL verziji je noter še veliko ostalih programov (real audio.........).Po mojem mnenju je ta operacijski sistem miljonkrat bolši kot windows in malce manj zmogljiv kot linux.

R0K ::

ja ej sorry jst sm se hudoooo zmotil k sm rekel 5mb !! jst mam naloženga BeOS 5 pro in mi zasede use skp 520 mb ....

Klemenn ::

beos je v redu. sem vidu mal o njem pa bi reku skopirana verzija winsov

tha_man ::

BeOS nima kaj dosti zveze z Windowsi, v bistvu jih bolj kopira linux. BeOS je bil narejen predvsem za multimedio (torej video & audio obdelava ter podobne zadeve), ampak ga dol vleče nepodpora hardveru (kot večino alternativnih OS-ov). Jaz sem mel free verzijo petke, pa mi je bil zelo všeč (bistveno bolj kot linux), ampak tud nisem vedu kaj bi z njim. Mislim pa da so ga zdej nehali razvijat :'(. Trenutno mi je najbolj všeč QNX. Mikro kernel, podobne lastnosti kot linux, ampak *bistveno* bolj preprost za uporabo.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BeOS ima 10 let (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1549101 (7212) ZetaNeo
»

BeOS upihnil deseto svečko

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
52364 (2364) Bakunin
»

Kaj pravite o BeOS 5

Oddelek: Operacijski sistemi
351584 (936) cekr
»

BeOS, počivaj v miru

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
52544 (2544) tha_man
»

BeOS

Oddelek: Operacijski sistemi
201473 (1200) andrej

Več podobnih tem